Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...
 La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)
 Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 

Uite cum se fac romanii de cacao!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
184 replies to this topic

#181
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004

Africanul, on Dec 9 2004, 19:15, said:

Ti-e scarba, asa este? Iti vine sa borasti cand te gandesti ca esti roman (fara voia ta, evident!). Ti-ai blestemat parintii ca te-au nascut in Romania, nu-i asa? Cand te trezesti dimineata - in Romania! - iti vine sa te sinucizi... Esti superior celor care vor sa ramana in Romania.
Esti ratat! Ca majoritatea copiilor! Dar o sa-ti treaca! Te plangi pe unde poti ca nu te poti "desfasura" aici. Esti un plangacios! De ce nu pleci? Acum iesirea din Romania se face mult mai usor decat inainte. Du-te in strainatate, poate ajungi mare scula acolo, ca aici, in tara asta de cacat se pare ca esti neputincios.

<{POST_SNAPBACK}>


da, uitasem sa precizez o chestie...dusule...

la ce bun sa faci o chestie-n romania? si daca as ajunge presedinte, vezi-doamne, vreun super animal prin romania, poate m-as loga pe-un forum, sa vorbesc cu zoz, primul ministru, intr-un mod decent, exprimandu-ne opiniile fara sa jignim pe cineva...da' degeaba as vorbi decent, cu altul ca mine, degeaba as fi presedinte, ca tot s-ar gasi un dobitoc lesinat sa arunce cu rahat, frustrat de cine stie ce probleme din copilarie...

de-asta, dragule, imi pun problema ca poate ar fi mai bine afara. macar acolo n-as putea avea pretentii...as putea spune "bleah...ala e negru, ce pretentii sa am de la el". da' aici...aia-s romani. ca tine. si ca mine.

daca te-as pune acum sa explici exact cine te-a bagat pe tine in seama sau sa ne spui ce educatoare ai avut, daca ai ajuns macar la gradinita, de nu te-a invatat sa nu intrerupi o conversatie cand nu esti invitat...te-as baga in ceata. marsh, draga maidanezule...

Edited by Manowar, 09 December 2004 - 21:57.


#182
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003
@manowar: IAR (ufff....) am mai demascat un "intelectual" de pe acest forum! Am scos la iveala adevarata fata a ta de ratat si de manelist. Si vezi ca eu nu m-am luat de parintii tai, ratatule! Asta arata cat de educat esti. Eu m-am luat numai de tine. Dar, ca orice tigan, cand nu poti face fata unei discutii, incepi sa te iei de parinti si de neamuri, iar daca ai fi avut o bata in mana, ai fi inceput sa lovesti cu ea. Tipic tiganesc! Cum am spus mai sus: spargator de seminte, purtator de trening si manelist... Ratat!
Du-te in Germania sa le mananci lebedele, tigane!

#183
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004

Africanul, on Dec 10 2004, 10:36, said:

@manowar: IAR (ufff....) am mai demascat un "intelectual" de pe acest forum! Am scos la iveala adevarata fata a ta de ratat si de manelist. Si vezi ca eu nu m-am luat de parintii tai, ratatule! Asta arata cat de educat esti. Eu m-am luat numai de tine. Dar, ca orice tigan, cand nu poti face fata unei discutii, incepi sa te iei de parinti si de neamuri, iar daca ai fi avut o bata in mana, ai fi inceput sa lovesti cu ea. Tipic tiganesc! Cum am spus mai sus: spargator de seminte, purtator de trening si manelist... Ratat!
Du-te in Germania sa le mananci lebedele, tigane!

<{POST_SNAPBACK}>


rofl
ura, m-ai scos si tigan. lesinatule. marsh mah...frustratule :)

#184
z0z

z0z

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 05.05.2003
mai stimati concetateni, vin la voi cu un apel important pentru tara .... miau :)

#185
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004

z0z, on Dec 10 2004, 12:36, said:

mai stimati concetateni, vin la voi cu un apel important pentru tara .... miau :)

<{POST_SNAPBACK}>


draga miau zoz, miau about miau that tree miau
meow meow meow meow meow meow meow
beat that.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate