Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 

Romania si imigrantii ce vor veni

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
86 replies to this topic

#73
vlahmacedoroman

vlahmacedoroman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 02.09.2008

View PostBursul, on 04 septembrie 2015 - 08:22, said:

Domnu, daca crezi ca in siria pana sa inceapa razboiul aia isi taiau capetele te inseli. De ce nu te documentezi de pe site-uri mai serioase sa vezi ce popor sunt sirienii?
Si francezii au vazut un tigan cum fura, si ziceau ca romanii sunt hoti. Exact asa faci si tu acum.
B(ursule) eu nu am zis nimic de sirieni..mai citeste inca o data postarea mea...aici vorbim de toata lumea islamica care cauta adapost in Europa....unii se intergreaza ca oameni iar unii ca teroristi..faptele te cam contrzic nu-i asa?!

Hai sa te daram nitel...sa-ti zic de un sondaj intre sirieni:Sunteti de accord cu actiunile si faptele ISIS...raspuns da majoritar....asa ca mai taci si pune mana si cauta..nu mai tine partea sirienilor.....musulmani.Crestinii sirieni sunt o raritate..aproape ca au disparut..macar taci din gura..nu mai intina memoria lor!

Dupa ce te uiti la videoclip ce zici primesti niste sirieni in casa?asa ca sa-i ajuti nitel...ii mai primiti cu bratele deschise....bai ganditi-va bine ca o sa aveti ce doriti!Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HRVuhQmWLb8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

http://www.breitbart...s-support-isis/


uite si sondajul maestre.....poate te mai linistesti....!Apropo esti sirian?musulman?.....

Edited by vlahmacedoroman, 04 September 2015 - 10:27.


#74
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,376
  • Înscris: 03.12.2012
eu am senzatia ca nu datoram nimic nimanui. nici ca romania nici ca ue.

#75
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

View Postn3utr1n0, on 04 septembrie 2015 - 16:48, said:

eu am senzatia ca nu datoram nimic nimanui. nici ca romania nici ca ue.

E vorba de umanitate aici.

#76
anknic

anknic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,961
  • Înscris: 12.10.2004
da...umanitate...facem cheta si le trimitem bani si ajutoare la ei in tara...

si unde naiba e umanitatea: ii primim pe astia 200.000...mai vin maine 500.000...sa zicem ca suntem umani si ii primim si pe astia...si apoi vin toti...vreo 100 de milioane! na! atunci vom fi inumani ca pur si simplu nu avem cum sa-i primim...adica astia de zilele astea de ce au mai multe drepturi decat aia 100 de milioane?

#77
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,376
  • Înscris: 03.12.2012

View PostDaian95, on 04 septembrie 2015 - 17:03, said:


E vorba de umanitate aici.

numai un om .... mai putin destept crede ca e vb de umanitate.

niciodata in istoria omenirii nu a fost vorba de umaninitate.

basme.

View Postanknic, on 04 septembrie 2015 - 17:11, said:

da...umanitate...facem cheta si le trimitem bani si ajutoare la ei in tara...

si unde naiba e umanitatea: ii primim pe astia 200.000...mai vin maine 500.000...sa zicem ca suntem umani si ii primim si pe astia...si apoi vin toti...vreo 100 de milioane! na! atunci vom fi inumani ca pur si simplu nu avem cum sa-i primim...adica astia de zilele astea de ce au mai multe drepturi decat aia 100 de milioane?

dai raspuns unei persoane care nu cred ca are o inteligenta superioara mediei africane. asa ca daca mergi pe logica atunci cand celalalt vb de umanitate , e ca si cum ai incerca sa ii spui unui crestin ca iisus nu exista. desi e logic , pentru el (si in prostia lui/ei) reprezinta 0 logica , ratiunea.

astia de merg pe idei religioase , umanitare sau corect politice sunt in plop. si plopul e departe in aer. si aerul e in prostia lui. si prostia aerului e supravegheata de incompetenta prostului/ei care spune asa ceva.

#78
vlahmacedoroman

vlahmacedoroman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 02.09.2008
uite pasnicii si blanzii imigranti sirieni ce fac cu ajutoarele statului european maghiar....

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7L3eSbpETf8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by vlahmacedoroman, 04 September 2015 - 18:15.


#79
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

View Postn3utr1n0, on 04 septembrie 2015 - 17:44, said:


numai un om .... mai putin destept crede ca e vb de umanitate.

niciodata in istoria omenirii nu a fost vorba de umaninitate.


Stiu ca motivul real nu e umanitatea, eu ma refeream asta ar trebui sa fie motivul real.

#80
anknic

anknic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,961
  • Înscris: 12.10.2004
si umanitatea aia care zice ca eu si familia mea tb.sa fim in siguranta in propria tara?

da' umanitatea aia care zice ca banii proveniti din taxele mele tb.sa fie folosite pt.a dezvolta tara mea?

tatal meu a trait o gramada de ani in siria...sirienii sunt niste puturosi, jegosi si nesimtiti...norocul lor a fost fix petrolul...nu au fost in stare nici sa construiasca rafinarii, nici sa le opereze...sunt invatatti sa primeasca bani degeaba de la stat pt.ca petrolul curgea garla...acuma s-a stricat jucaria lor si vin la noi sa primeasca bani degeaba...iar noi sa o dam incolo de cultura si civilizatie europeana pe considerente umanitariste!

#81
PaulFCB

PaulFCB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,238
  • Înscris: 22.04.2009

View Postvlahmacedoroman, on 04 septembrie 2015 - 18:14, said:

uite pasnicii si blanzii imigranti sirieni ce fac cu ajutoarele statului european maghiar....

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7L3eSbpETf8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

+1 Makedonia.

https://www.facebook...hc_location=ufi

Nu vor mancare(caca) si apa(pisu) crestin, ca crucea, ca rosie, ca ca.


Also, ISIS: http://www.express.c...Europe-Refugees

#82
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008

View Postvlahmacedoroman, on 04 septembrie 2015 - 18:14, said:

uite pasnicii si blanzii imigranti sirieni ce fac cu ajutoarele statului european maghiar....

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7L3eSbpETf8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Clip de vazut de toti cei care-i pupa la ochiu' maro pe refugiati...

#83
vlahmacedoroman

vlahmacedoroman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 02.09.2008
Sincer o sa fii cautat....cred ca la ora asta...ai frigiderul plin...grija mare Tica

#84
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,376
  • Înscris: 03.12.2012

View PostDaian95, on 04 septembrie 2015 - 18:16, said:

Stiu ca motivul real nu e umanitatea, eu ma refeream asta ar trebui sa fie motivul real.

nu exista umanitate. nici la nivel politic , nici la nivel personal.

omul e ceva ipocrit si egoist. e in natura animalului. oricare ar fi el.

View Postanknic, on 04 septembrie 2015 - 18:22, said:

si umanitatea aia care zice ca eu si familia mea tb.sa fim in siguranta in propria tara?

da' umanitatea aia care zice ca banii proveniti din taxele mele tb.sa fie folosite pt.a dezvolta tara mea?

tatal meu a trait o gramada de ani in siria...sirienii sunt niste puturosi, jegosi si nesimtiti...norocul lor a fost fix petrolul...nu au fost in stare nici sa construiasca rafinarii, nici sa le opereze...sunt invatatti sa primeasca bani degeaba de la stat pt.ca petrolul curgea garla...acuma s-a stricat jucaria lor si vin la noi sa primeasca bani degeaba...iar noi sa o dam incolo de cultura si civilizatie europeana pe considerente umanitariste!

toate tarile musulmane sunt pline de jegosi , nesimtiti , etc. e cultura lor.

#85
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

View Postvlahmacedoroman, on 04 septembrie 2015 - 18:14, said:

uite pasnicii si blanzii imigranti sirieni ce fac cu ajutoarele statului european maghiar....

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7L3eSbpETf8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Astia  fac exact ca si tiganii cersetori . Te injura cand le dai haine si mancare deci e clar ca nu sunt in nevoi ci ca vor sa impuna ei dreptul lor acolo. Stai sa vezi cand ii instalezi pe astia in Europa . Nu o sa mai arunce cu apa( cand nu o sa le fie satisfacute mofturile )  ci cu pietre si molotoave ca la ei in tara .

#86
anknic

anknic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,961
  • Înscris: 12.10.2004
mai misto e ca vor face asta pe banii nostri :)

#87
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

View Postanknic, on 04 septembrie 2015 - 18:57, said:

mai misto e ca vor face asta pe banii nostri Posted Image

Dupa fete nici nu arata a sirieni . Mai degraba a pakistanezi . De unde si atitudinea aroganta . Nu fug ca sa isi scape viata din razboi ci sunt refugiati economici deghizati in refugiati de razboi.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate