Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 

Numai aici despre Liga 1 România.

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
3136 replies to this topic

#2179
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,892
  • Înscris: 28.11.2006
Nicule, unde tii bre glonbul aal de cristal de stii ca o sa pice cu Salzburg?

Apropo, aia au fost semifinalisti in UEL si a fost nevoie de prelungiri si de o faza discutabila ca OM sa reuseasca sa-i bata. Aia ar da de pamant cu ORICE echipa din Romania!

#2180
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
A prins peștișorul ăla care pe lângă dorințe prevede și viitorul! :))
Până acum vreun an, când avea alt cont era mare CFR, acum văd ca s-a sucit!

#2181
galatiuser

galatiuser

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,221
  • Înscris: 08.12.2017
Steaua ar fi fost cap de serie...

#2182
xitgl

xitgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 01.05.2018

 catalinman, on 20 mai 2018 - 21:51, said:

Bravo CFR Cluj, oierii sa mai astepte. Posted Image Posted Image Posted Image
e mare frustrarea este? Posted Image))) Oierii aia sunt pe primul loc ca si coeficient european, Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image asa ca mai bine vezi-ti de bozgorii tai si lasa Steaua in pace Posted Image Campionatul s-a pierdut, nu e tragedie.

Faptul ca Cfr a avut antrenor a facut diferenta. La steaua nu a existat antrenor si i-a costat. Insa desi sunt stelist, ii felicit pe cfr. Au castigat pe  merit, nu imi bag ca tine ghiara in gat ori de cate ori Steaua facea performanta europeana! Acum sa-i vedem pe cfr daca ajung macar ca Steaua in playofful UCL.

Edited by xitgl, 22 May 2018 - 13:14.


#2183
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
În timp ce savuram o bere în cinstea echipei de handbal Steaua care a învins marea rivală Dinamo chiar pe terenul lor am mutat pe meciul de pe DigiSport 1 unde juca Rinamo cu Voluntariul. Chiar în acel moment a dat gol un puști de la echipă gazdă. Puștiul ăsta, am înțeles, că era la primul gol în liga 1, iar bucuria lui, cam copilărească este de înțeles, dar gestul lui m-a indignat și din cauza acestui gest poți ajunge la concluzia că astfel de jucători pleacă la început de drum în ale fotbalului cu o mentalitate defectă și păguboasă și când ajung dincolo primesc un șut în fund de nu mai știu de ei. În fine, după înscrierea golului a început să mimeze că le-a închis gura sau a închis cuiva gura și apoi își punea mâna la nas. Poate gestul era către cei câțiva spectatori prezenți pe stadion. Spectatori prezenți pe stadion prin cotizația lor la bilete în această seară nu plătesc nici măcar apa de la vestiare consumată de jucători cu ocazia acestui meci. Nu mai spun că nu vor aștepta prea mult în stația de RATB aflată în apropiere, pentru că vor intra toți într-un singur vagon și nu vor fi nevoiți să aștepte următorul tramvai. :)
PS: Bravo lui Bratu că încearcă și tineri la echipă, dar din păcate pentru ei, echipă este departe de play-off și la anul, la cum joacă și ce jucători au acum.
PPS: Cel mai fericit de urările galeriei dinamoviste este Gigi Becali! ;) Ei înjură echipa lui Talpan și nu FCSB-UL lui Gigi!

Edited by matyred, 23 May 2018 - 22:14.


#2184
Vla0d_

Vla0d_

    Patrick Ekeng!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 20.06.2012
^ S-a trecut de ceva timp de la mure Steaua la mure CSA, ce-i drept.. Posted Image)

Dinamo a aratat aproape impecabil in playout-ul asta. Daca ar fi avut rezultatele astea cu adversarii astia si in sezonul regulat, echipa prindea fara probleme playoff-ul, si inca de pe o pozitie destul de buna... Pana la urma altfel joci cand esti relaxat si fara niciun fel de presiune. Dar sunt tare curios ce se va intampla din sezonul urmator, cand apar si adversari ca CFR, FCSB, Viitorul, si automat apare si presiunea...

Edited by Vla0d_, 24 May 2018 - 00:55.


#2185
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Da, așa este, "presiunea"! Suporterii voștri există doar la meciurile cu FCSB-UL în rest...pauză! Până și FCSB-UL ( cu tot conflictul ăsta) este susținut meci de meci de vreo câteva mii!
Dacă nu aduc jucători, la anul poate "aveți" noroc și primiți 🏆 pentru câștigarea play-out-ului...mai ales că FRF-ul dă, de anul ăsta, unul câștigătoarei ligii a doua!

#2186
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012

 Vla0d_, on 24 mai 2018 - 00:53, said:

^ S-a trecut de ceva timp de la mure Steaua la mure CSA, ce-i drept.. Posted Image)

Dinamo a aratat aproape impecabil in playout-ul asta. Daca ar fi avut rezultatele astea cu adversarii astia si in sezonul regulat, echipa prindea fara probleme playoff-ul, si inca de pe o pozitie destul de buna... Pana la urma altfel joci cand esti relaxat si fara niciun fel de presiune. Dar sunt tare curios ce se va intampla din sezonul urmator, cand apar si adversari ca CFR, FCSB, Viitorul, si automat apare si presiunea...

Și Juventus a arătat aproape impecabil sezonul trecut în liga a 2-a. Și Sepsi a arătat aproape impecabil în play-out-ul ăsta...

Hai să fim serioși. E diferență mare între echipele de play-off și cele de play-out. Voi sunteți undeva între, la fel ca Iași și Botoșani. Dacă ați fi jucat în play-off, ați fi avut soarta Iașiului, cu o singură excepție (voi nu ne-ați fi bătut, ci am fi făcut egal). Dacă s-ar mai fi jucat încă 13 etape de sezon regulat, ați fi fost tot acolo.

#2187
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Diferența între Juventus și Sepsi a fost faptul că unii au jucat în deplasare tot campionatul și ceilalți nu! Jucătorii și antrenorii aduși au adus un plus de valoare la Sf.Gheorghe, în timp ce dincolo, "elefanții" au venit doar la ciugulit având alibiul lipsei unui stadion propriu...sau că nu au fost plătiți la timp!

#2188
xitgl

xitgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 01.05.2018

 matyred, on 23 mai 2018 - 22:10, said:

În timp ce savuram o bere în cinstea echipei de handbal Steaua care a învins marea rivală Dinamo chiar pe terenul lor am mutat pe meciul de pe DigiSport 1 unde juca Rinamo cu Voluntariul. Chiar în acel moment a dat gol un puști de la echipă gazdă. Puștiul ăsta, am înțeles, că era la primul gol în liga 1, iar bucuria lui, cam copilărească este de înțeles, dar gestul lui m-a indignat și din cauza acestui gest poți ajunge la concluzia că astfel de jucători pleacă la început de drum în ale fotbalului cu o mentalitate defectă și păguboasă și când ajung dincolo primesc un șut în fund de nu mai știu de ei. În fine, după înscrierea golului a început să mimeze că le-a închis gura sau a închis cuiva gura și apoi își punea mâna la nas. Poate gestul era către cei câțiva spectatori prezenți pe stadion. Spectatori prezenți pe stadion prin cotizația lor la bilete în această seară nu plătesc nici măcar apa de la vestiare consumată de jucători cu ocazia acestui meci. Nu mai spun că nu vor aștepta prea mult în stația de RATB aflată în apropiere, pentru că vor intra toți într-un singur vagon și nu vor fi nevoiți să aștepte următorul tramvai. Posted Image
PS: Bravo lui Bratu că încearcă și tineri la echipă, dar din păcate pentru ei, echipă este departe de play-off și la anul, la cum joacă și ce jucători au acum.
PPS: Cel mai fericit de urările galeriei dinamoviste este Gigi Becali! Posted Image Ei înjură echipa lui Talpan și nu FCSB-UL lui Gigi!

Ce treaba are dinamo (echipa din liga 1, ca si acolo sunt 2 Dinamo :)))  cu echipa lui Talpan? Posted Image)) De ce sa i injure? Nu au jucat VREODATA cu ea...Deci de unde rivalitatea? "Rivalitatea" este tot cu Steaua (fcsb), caci cu ei joaca de isi dau sufletul pe teren...nu  clona comunala de liga 4! Posted Image)))

Edited by xitgl, 24 May 2018 - 12:04.


#2189
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012

 matyred, on 24 mai 2018 - 11:57, said:

Diferența între Juventus și Sepsi a fost faptul că unii au jucat în deplasare tot campionatul și ceilalți nu! Jucătorii și antrenorii aduși au adus un plus de valoare la Sf.Gheorghe, în timp ce dincolo, "elefanții" au venit doar la ciugulit având alibiul lipsei unui stadion propriu...sau că nu au fost plătiți la timp!

1. Dacă jucau acasă ce avantaj aveau? Fanii? Posted Image Nici Sepsi nu a  jucat acasă la început.
2. Eu am menționat Juventusul din Liga 2, nu cel din Liga 1 cu scopul de sublinia diferența mare dintre echipele de Play-Off, Play-Out, Liga 2 (de restul nu are sens să mai vorbim) și că nu le putem compara între ele.

#2190
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Nu mai interpreta mot a mot ceea am scris! Era o ironie! :)
Mai jos, uite cum mai pierde FCSB-UL câțiva fani:
http://www.gsp.ro/fo...ica-540261.html

Peste câțiva ani, când vor ajunge în liga 2 și apoi în liga 1, CSA-UL va aduce lângă ei aproape toți suporterii care încă mai sunt cu FCSB-UL lui Gigi din cauza unor astfel de acțiuni și declarații. Deocamdata ăia sunt departe, dar odată cu promovările, stadion nou, comunicare "nebelicoasă", plus nume, stemă vor fi cei recunoscuți de suporteri că adevărata Steaua. Exemplul Craiova. Craiovenii o recunosc că adevărata Universitatea. Se vede la numărul de spectatori...asta este tot ce contează.
PS: Eu încă mai sunt și cu FCSB-UL ( poate și din cauză că sunt în prima ligă, poate, că-n subconștient consider că este continuatoarea ...deși nu suport stemă și numele actual - putea Gigi să fie mai inspirat- ), dar în ultimul timp am urmărit relaxat meciurile lor și astea se mai datorează și eșecurilor, deciziile și declarațiile "aiurea". Sunt și cu, ceilalți- nume,stemă, culori și "liniște"! La meciul lor cu Rapidul, m-am cam enervat, ceea ce FCSB-UL nu mă mai adus în starea asta de mult. Poate și din cauza faptului că jucau cu o rivală, Rapid, mult superioară valoric. Habar n-am!
Sunt convins că mai sunt câțiva care aceleași "frământări" :) și sunt în "așteptare"! :)

#2191
xitgl

xitgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 01.05.2018

 matyred, on 24 mai 2018 - 12:21, said:

Nu mai interpreta mot a mot ceea am scris! Era o ironie! Posted Image
Mai jos, uite cum mai pierde FCSB-UL câțiva fani:
http://www.gsp.ro/fo...ica-540261.html

Peste câțiva ani, când vor ajunge în liga 2 și apoi în liga 1, CSA-UL va aduce lângă ei aproape toți suporterii care încă mai sunt cu FCSB-UL lui Gigi din cauza unor astfel de acțiuni și declarații. Deocamdata ăia sunt departe, dar odată cu promovările, stadion nou, comunicare "nebelicoasă", plus nume, stemă vor fi cei recunoscuți de suporteri că adevărata Steaua. Exemplul Craiova. Craiovenii o recunosc că adevărata Universitatea. Se vede la numărul de spectatori...asta este tot ce contează.
PS: Eu încă mai sunt și cu FCSB-UL ( poate și din cauză că sunt în prima ligă, poate, că-n subconștient consider că este continuatoarea ...deși nu suport stemă și numele actual - putea Gigi să fie mai inspirat- ), dar în ultimul timp am urmărit relaxat meciurile lor și astea se mai datorează și eșecurilor, deciziile și declarațiile "aiurea". Sunt și cu, ceilalți- nume,stemă, culori și "liniște"! La meciul lor cu Rapidul, m-am cam enervat, ceea ce FCSB-UL nu mă mai adus în starea asta de mult. Poate și din cauza faptului că jucau cu o rivală, Rapid, mult superioară valoric. Habar n-am!
Sunt convins că mai sunt câțiva care aceleași "frământări" Posted Image și sunt în "așteptare"! Posted Image

Niciodata suporterii stelisti nu vor tine cu o clona! Posted Image)) Nu mai fabula! REPET s-a vazut in derby cand CSA desi era gazda, in afara de  peluza sud, nu era mai nimeni Posted Image) Toti erau rapidisti!
In liga 1, csa nu va ajunge vreodata ca NU AU DREPT DE JOC Posted Image Iar un alt prost ca Gigi nu vor gasi, care sa le "preia" echipa si sa plateasca 3,7 mil pe an armatei ptr a folosi numele, sigla Posted Image) pentru o ...clona! Deci sa fim intelesi!

Legat de Craiova, lumea sustine echipa...nu are treaba cu adevarata Universitatea care a dat faliment. CSU e o echipa distincta aparuta fraudulos in liga 2, si care mai devreme s-au mai tarziu va plati aceasta neregula comisa cu girul FRF si LPF! Posted Image) CU alte cuvinte e tot o clona!! Asadar hai sa incetam cu fabulatiile. Esti liber sa sustii CSA clona, nu ai decat. Insa s-a vazut ca NU STEMA SI NUMELE joaca Posted Image) si armata nu poate sustine o echipa, s-a vazut ce a facut cu Steaua cand a venit Becali si erau in prag de faliment! Oricum toti stim ca fcsb e Steaua, continuatoarea ei....si noi suporterii asta sustinem! UEFA e de partea nostra, deci discutia e incheiata!

Edited by xitgl, 24 May 2018 - 12:39.


#2192
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Fiecare cu părerea lui! Dar verifică la FRF și vezi că și nouă conducere spune că actuala echipă a Craiovei este vechea Universitatea Craiova, recunoscând-ui palmaresul( titluri, etc). Asta cu "plătitul" vom mai vedea, că doar trăim în România și totul este posibil. Inclusiv câștigarea la toate instanțele a unei spețe și când ajungi la ultima care este și cea mai importantă, pierzi totul( Mititelu, FCSB-Steaua) Că este corect sau nu, asta prea puțin mai contează acum. FRF-ul, în acest moment, în legătură cu FCSB-UL stau în expectativă și probabil, la un moment dat, odată cu hotărârile judecătorești vor recunoaște doar palmaresul din momentul preluării de către Gigi. Că este corect sau nu, la fel, nu mai contează părerea noastră, pentru că organele legale decid!
Asta cu FIFA este o gogoriță aruncată de cei din conducerea FCsB-ului! În acest moment FiFa ia în considerare doar punctajul din ultimii 5 ani. Nimic altceva. Și cum echipa FCSB a jucat în Europa în ultimii 5 ani și sub numele de Steaua ei i-au în considerare și punctajul din acei ani, pentru că "firma" ( echipa) și-a schimbat doar numele și stema, nu și celelalte date. Din 2019 sau 2020, nu va mai fi pe site-ul FIFA la coeficienți decât FCSB, nu și Steaua. Nu este singură echipă care a apărut pe site-ul lor în zona coefienților cu 2 denumiri. Mai au fost și alții. Cred că Red Bull Salzburg, este una dintre ele.
Vor fi patroni care sunt dispuși să "susțină" echipa armatei. Cum s-a rezolvat la CSU, așa va fi și aici.
Trebuie să fi un pic mai realist și să analizezi toate variantele. Românul este schimbător și ușor influențabil! Azi este prieten cu vecinu', mâine îl beștelește! :)
Peste ani 3-4 ani poate îți vei aminti de aceste postări și vei vedea că cele de mai sus au fost posibile. Asta bineînțeles dacă echipa armatei va ajunge în liga 2 și nu se va desființa, pentru că la noi totul este posibil...mai ales în fotbal!
De câte ori a renăscut U Cluj?! Dar Petrolul?! Dar Timișoara?!
PS: Cu timpul nu vei mai fi așa de pătimaș! Sunt alte lucruri mai importante în viață! :)))

#2193
xitgl

xitgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 01.05.2018

 matyred, on 24 mai 2018 - 20:18, said:

Fiecare cu părerea lui! Dar verifică la FRF și vezi că și nouă conducere spune că actuala echipă a Craiovei este vechea Universitatea Craiova, recunoscând-ui palmaresul( titluri, etc). Asta cu "plătitul" vom mai vedea, că doar trăim în România și totul este posibil. Inclusiv câștigarea la toate instanțele a unei spețe și când ajungi la ultima care este și cea mai importantă, pierzi totul( Mititelu, FCSB-Steaua) Că este corect sau nu, asta prea puțin mai contează acum. FRF-ul, în acest moment, în legătură cu FCSB-UL stau în expectativă și probabil, la un moment dat, odată cu hotărârile judecătorești vor recunoaște doar palmaresul din momentul preluării de către Gigi. Că este corect sau nu, la fel, nu mai contează părerea noastră, pentru că organele legale decid!
Asta cu FIFA este o gogoriță aruncată de cei din conducerea FCsB-ului! În acest moment FiFa ia în considerare doar punctajul din ultimii 5 ani. Nimic altceva. Și cum echipa FCSB a jucat în Europa în ultimii 5 ani și sub numele de Steaua ei i-au în considerare și punctajul din acei ani, pentru că "firma" ( echipa) și-a schimbat doar numele și stema, nu și celelalte date. Din 2019 sau 2020, nu va mai fi pe site-ul FIFA la coeficienți decât FCSB, nu și Steaua. Nu este singură echipă care a apărut pe site-ul lor în zona coefienților cu 2 denumiri. Mai au fost și alții. Cred că Red Bull Salzburg, este una dintre ele.
Vor fi patroni care sunt dispuși să "susțină" echipa armatei. Cum s-a rezolvat la CSU, așa va fi și aici.
Trebuie să fi un pic mai realist și să analizezi toate variantele. Românul este schimbător și ușor influențabil! Azi este prieten cu vecinu', mâine îl beștelește! Posted Image
Peste ani 3-4 ani poate îți vei aminti de aceste postări și vei vedea că cele de mai sus au fost posibile. Asta bineînțeles dacă echipa armatei va ajunge în liga 2 și nu se va desființa, pentru că la noi totul este posibil...mai ales în fotbal!
De câte ori a renăscut U Cluj?! Dar Petrolul?! Dar Timișoara?!
PS: Cu timpul nu vei mai fi așa de pătimaș! Sunt alte lucruri mai importante în viață! Posted Image))


Din nou vorbesti tampenii, UEFA ia in considerara palamaresul ISTORIC nu doar cel pe 5 ani. Ce zici tu  e coeficientul european. Esti rau pe din afara! Nu sunt patimas dar nu suport prostia si evident corectez cu date veridice.!

Nu ma intereseaza de cate ori au renascut anumite echipe, ele sunt niste clone! mortul de la groapa nu-l mai aduci! Cu CSU ti-am explicat cat se poate de clar, palmaresul a fost la Mititelu...asta pana cand a dat faliment in liga 2. Atunci s-a terminat cu Universitatea! Azi Mititelu a reinfiintat o continuatoare "morala", dar Universitatea nu are cum sa fie o echipa NOU infiintata in liga 2, la fel cum nici STEAUA nu are cum sa fie o echipa nou infiintata in liga 4, din moment ce Steaua nu a dat faliment si nici nu a retrogradat vreodata, alaturi de Dinamo! Deci nu mai fabula si lasa fotbalul ca esti pe din afara Posted Image))

Edited by xitgl, 24 May 2018 - 22:14.


#2194
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Fiecare cu părerea lui! Tu nu ești în stare să respecți părerea altuia și recurgi la jigniri când observi că alții au altă părere! Eu nu te-am jignit și aștept scuzele tale pentru jignirile pe care mi le-ai adus fără a fi nevoie de a se recurge la astfel de cuvinte. Și asta în condițiile în care recunoști ca ai greșit și că ești un tip civilizat ...sau cum zice Gigi, dacă ești "bărbat"! ;(
PS: Fii fără grijă că nu-ți voi face raport pentru acele cuvinte atribuite gratuit în caz că nu sari la interval ;) cu scuzele. Nu-mi stă în caracter! Dacă ai fi fost cel atacat, din ceea ce postezi, posibil că situația din acest PS să fi fost alta!
Succes în viață, pentru că vei avea nevoie cu astfel de atitudine!

#2195
galatiuser

galatiuser

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,221
  • Înscris: 08.12.2017
Fotbalul românesc, la un pas de faliment. Adio grupe, adio performanțe, vine perioada eliminărilor directe de la turul 1.

https://www.digispor...-de-euro-452709

#2196
xitgl

xitgl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 01.05.2018

 matyred, on 25 mai 2018 - 14:25, said:

Fiecare cu părerea lui! Tu nu ești în stare să respecți părerea altuia și recurgi la jigniri când observi că alții au altă părere! Eu nu te-am jignit și aștept scuzele tale pentru jignirile pe care mi le-ai adus fără a fi nevoie de a se recurge la astfel de cuvinte. Și asta în condițiile în care recunoști ca ai greșit și că ești un tip civilizat ...sau cum zice Gigi, dacă ești "bărbat"! ;(
PS: Fii fără grijă că nu-ți voi face raport pentru acele cuvinte atribuite gratuit în caz că nu sari la interval Posted Image cu scuzele. Nu-mi stă în caracter! Dacă ai fi fost cel atacat, din ceea ce postezi, posibil că situația din acest PS să fi fost alta!
Succes în viață, pentru că vei avea nevoie cu astfel de atitudine!

Cu ce te-am jignit? Am zis doar ca fabulezi, si asa este. Ti-am argumentat parerea mea cu dovezi clare. Daca te-ai simtit ofensat, imi cer scuze, dar nu te-am jignit cu nimic. Nu as avea de ce! Ti-am combatut ideile, pentru ca vorbeai si vorbesti pe din afara cand vine vorba de fotbal. Atat. In rest sa fii sanatos si tie de asemenea succes, si nu mai fi asa "iritat", eu ti-am combatut ideile pentru ca gresesti. SI nu imi place sa vad lucruri neadevarate sau gresit spuse. Atat!

@Galatiuser si uite asa dispare si cea mai galonata echipa cu cele mai mari performante sportive pe plan extern. Sa traiasca mafia din instante si armata! :))

Edited by xitgl, 25 May 2018 - 20:08.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate