Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 

Voi de unde va cumparati incaltaminte?

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
Tocmai ce mi-am luat niste d-astia:

http://www.comodo.ro...s-dk-green.html

#20
Vladutz22

Vladutz22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 14.02.2010
Sportsdirect , nimeni ?

#21
better_call_saul

better_call_saul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 19.02.2015
Momentan am cumparati de la Diesel 2 perechi de care sunt super multumit ! O pereche detin de 2 ani respectiv 1 an super calitate in comparatie cu pretul destul de mare. De o luna mi-am luat o pereche de tenisi cu glezna de la Pepe Jeans, deocamdata is multumit , pretul insa destul de piperat (90 e).

Daca tot sunt aici, aveti idee unde as putea gasi ceva asemanator ? nu neaparat negru.

Attached Files



#22
Koal

Koal

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,986
  • Înscris: 21.08.2008
Eu aveam pe vremuri acum vreo 12 ani un magazin de pantofi de cartier, vânzătorul era și cizmar și era de treabă, de acolo cumpăram cam o dată pe an o pereche de pantofi.
Tot în perioada aceea aveam și un stand preferat într-un centru comercial, aveau niște pantofi de piele bunicei la vreo 100 de lei bucata, dar care se rupeau destul de ușor.

După aceea au apărut și la noi în Craiova hipermarketurile și galeriile lor comerciale și odată cu ele și lanțul de magazine Leonardo, căruia i-am fost fidel ani buni de zile. O pereche de pantofi de la Leonardo costa în medie 200 de lei, și în sfârșit găsisem și eu produse care să țină, nu se mai rupeau după o lună, țineau și un an de zile, pe unii i-am și reparat la cizmar.
(Magazinul Leonardo din Auchan Craiovița este unul din magazinele care nu s-a închis, a trecut pe noua firmă Leonardo.)

Am luat ceva și de la Deichman dar nu am nimerit lucruri de calitate.

Am cumpărat încălțăminte și de pe MiniPrix.ro și SportsDirect.com.

Intenționez ca următoarea pereche de pantofi să fie una comandată la un cizmar din Craiova (există câțiva care știu să lucreze pantofi, nu doar să repare).

Dacă e vorba de încălțăminte sport, variantele ar fi Top Sport, InterSport, SportsDirect. Însă ultima pereche de pantofi sport am luat-o de la un magazin din Londra, și nu îi mai rețin numele, am impresia că era magazinul de brand al FILA.

#23
yaxbeax

yaxbeax

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 17.06.2015
Marelbo.

#24
ascu

ascu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 01.04.2014
Again Marelbo! Calitate.

#25
Koal

Koal

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,986
  • Înscris: 21.08.2008
De acord cu voi, am avut și eu ceva de la Marelbo, a fost și unul din furnizorii Leonardo iar acum au și magazine proprii, chiar și în zone centrale cu chirii scumpe.
Au pantofi rezistenți și comozi.

În Craiova mai există un magazin cunoscut numit Magic Shoes  și altul Depozitul de Încălțăminte (cu un showroom la Auchan Craiovița).

#26
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Au adaugat acum pe eMag 50% reducere la incaltamintea de la Nike.

#27
energymonsta

energymonsta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 24.10.2012
Am luat de pe sportsdirect. Gasesti o gramada de produse la preturi bune. A fost 50 lei transportul daca mai intereseaza pe cineva. Foarte seriosi baietii.

#28
Bambu

Bambu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.02.2007
http://www.shoetique.ro/ au numai romanesti si par de calitate, eu ce am primit a fost ok.

#29
brokedheart

brokedheart

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 03.07.2016
zara, fashion days, sh

#30
PaulFCB

PaulFCB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,238
  • Înscris: 22.04.2009
pantofsport.ro ce e? oglinda sportsdirect + adaos comercial baban la fiecare produs!

#31
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015

 AIONESCU85, on 06 decembrie 2018 - 13:28, said:

Cu aceste 2 site-uri am colaborat bine mereu.

Hai fugi de-aici... Chiar așa ai nimerit, două site-uri, ambele ale aceleiași firme?
Și culmea, ai mai recomandat pe alt topic alt site. Ce să vezi! Ce șanse să se întâmple asta? Și ăla de la aceeași firmă! Incredibil, pe bune...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate