Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Benzinara SH pana in 2.000 E

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
masina premium ???
defineste premium
fara suparare mini e un lego foarte prost asamblat la care ii place se circule pe trailer destul de des.

#38
radusp

radusp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 06.12.2014
A lovit un Aveo din ala nou sedan, masina mea precedenta. Nici macar nu I-a dat paguba mare, a zgariat bara putin in fata la mine, dar a zgariat un tigan cu BMW din fata si pana in spate, scandal, amenintari, politie, etc... Si-a gasit si cu cine... Ala cred ca avea masina furata sau ceva, tot insista sa-i plateasca pe loc, ea a refuzat si dupa o zi pierduta pe la politie si o amenda grasa pentru ala pentru injurii si amenintari a plecat asa, nu a mai sunat dupa asigurare. :))

Mie imi place ideea de Smart, insa motoarele alea supra-alimentate ma cam indeparteaza de el, mai ales ca o sa fie o masina de cel putin 10 ani. As ramane pe aspirat, strict.

#39
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
vw fox?
vw lupo ?

#40
Wotan

Wotan

    Io n-am cerut sa ma nasc argyelean. Amu, am avut noroc...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,775
  • Înscris: 01.10.2002
http://www.autovit.r...-C36895325.html

O masina relativ noua, nu ar trebui sa ai probleme deosebite pentru cat o tii. Indiferent de marca, o masina de 6-8 ani va fi mai fiabila si cu cheltuieli de intretinere mai mici decat una de peste 10 ani.

#41
radusp

radusp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 06.12.2014
Wotan, good idea! :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate