Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

Acs 328rr

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
[g]328-photo-small-g1.gif[/g]

The 328RR is the most advanced system we offer at any price.

This state-of-the-art unit packs a range of up to 100km  (when used with our optional amplifiers) and features a small, light, and durable handset.

Many advanced features, including military grade encryption  and exceptional battery life, are found in this ISO9001 quality certified system.

The 328RR functions as a completely independent wireless PBX. This functionality allows users to transfer calls between handsets, utilize an intercom feature between handsets, place calls on hold, and more. Users may also integrate this system with their existing PBX and/or voice mail system.

Includes: the smallest available handset, military grade voice scrambler, vibration alert, Caller ID, 2-way radio, and more.  Data Capable (optional equipment required). Linear Amplifiers and Data Kits available

PRET: US$798

Pentru pachetul ala care bate peste 100 Km mai bagati US$2198  :D

[g]328-RR_small.jpg[/g]

#2
dragos20

dragos20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 794
  • Înscris: 10.12.2002
imi vine greu sa cred ca merge la 100 km!

#3
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by dragos20
imi vine greu sa cred ca merge la 100 km!

Imi vine greu sa cred ca ai citit tot ce scria mai sus ! Pentru peste 2000 USD pana si eu ti-l fac sa mearga la 100 Km... jeeeez  :rolleyes:


PS: incearca pe viitor sa citesti totul daca tot vrei sa-ti dai cu parerea sau las-o balta....

#4
dragos20

dragos20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 794
  • Înscris: 10.12.2002
mda sa zicem ca la pretul ala
dar cine vrea un telefon fix cu asa o autonomie .... ?

#5
RedGuy

RedGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 10.09.2002
Te-ntreb si eu: ai citit tot?
"Intercom feature between handsets", "2-way radio"... adica telefonie mobila gratis, la nivel de Bucuresti + comunele limitrofe. Problema ar fi cate handseturi poate sa gestioneze o baza. O mica firma in care se vorbeste mult poate sa-si asigure cu 3-4000 $ telefonie for ever and ever. Rentabilitatea e alta problema.

#6
dragos20

dragos20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 794
  • Înscris: 10.12.2002
scuzele mele! nu am inteles!
atunci ar fi o idee desi pretul e cam piperat!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate