Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Actori enervanti

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
Egosoette

Egosoette

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 28.12.2015
Jim Carrey.
Robert Pattinson
Cameron Diaz

#38
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,825
  • Înscris: 03.02.2007
Ãștia.

Attached Files



#39
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
Jim Carrey a gresit pentru ca si-a cladit cariera pe comediile alea Ace Ventura, Liar Liar etc. si a fost perceput ca un bufon
uitati-va la eternal sunshine of the spotless mind si va veti schimba parerea despre el ca actor, rolurile din drame il prind mai bine

pe mine ma enerveaza pretty boys aroganti gen Owen Wilson, Ashton Kutcher sau Justin Timberlake
din zona actritelor n-o pot suferi pe Kate Winslet si mai nou Emma Stone (stramba rau dar incearca sa fie sexy) si in general feministele hardcore Lucy Liu, Meryl Streep

#40
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012

View Posthamal, on 18 decembrie 2014 - 18:50, said:

Christian Bale ma enerveaza, "strica filmele" in care joaca.
.

Înseamnă că nu te-ai uitat la american psycho

View PostFlat, on 20 februarie 2017 - 10:40, said:

, Ashton Kutcher


Nu l-am văzut prin filme că nu mă prea uit la filme noi, dar în 70s show e mișto, e fix chipeșul tăntălău și arogant fără motiv, printre cele mai amuzante personaje din serial, dar atunci era tânăr, i s-o fi urcat fițele la cap

#41
diogene_din_butoi

diogene_din_butoi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 29.07.2012
Eu nu-l suport pe Ryan Gosling.E supraapreciat


#42
nick011

nick011

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 11.11.2017
Ben Affleck in rolul de BATMAN......asta dupa ce m-am intors acum de la Justice League.  

SA-L SCHIMBE REPEDE CINEVA CA-I UN DEZASTRU!


De fapt, chiar vor sa-l schimbe!
Jake Gyllenhaal ar putea să-l înlocuiască pe Ben Affleck pentru rolul lui Batman - Filme

Edited by nick011, 17 November 2017 - 21:03.


#43
obionekenobi

obionekenobi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 859
  • Înscris: 25.06.2008

View PostBursul, on 18 decembrie 2014 - 16:28, said:

Ben Stiller
[ http://i.forbesimg.com/media/lists/people/ben-stiller_416x416.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

si

Steve Carell
[ http://static.guim.co.uk/sys-images/Film/Pix/pictures/2009/4/1/1238600922704/Steve-Carell-001.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Steve Carell l-am vazut in Dinner for Schmucks. de atunci mi s-a taiat elanul sa mai vad un film cu el.
Ben Stiller in toate filmele in care l-am vazut m-a lasat rece.

Sunt alti actori, numai cand le vezi moaca in film si deja te simti bine, in cazul meu Arnold Schwarzenegger. Atentie: sunt foarte subiectiv, nu zic ca cei doi de mai sus nu sunt actori buni, doar ca nu-mi plac mocile lor.

Voi?

P.S. nu vorbim de actori prosti, ci doar de aia pe care nu-i suportati.


si eu dupa ce l-am vazut pe Pierce Brosnan in Mrs. Doubtfire, nu-l mai suport ca macho man in filmele James Bond

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate