Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 

Google Analytics

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
elbrigat

elbrigat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 09.01.2014
Salut! Recent mi-am facut cont la Google Anaalytics si am pus codul pe site-ul meu printr-un plugin wordpress. Site-ul este acesta. Am adaugat si un widget pe prima pagina pentru a vedea mereu cati vizitatori unici mai am. Ieri am fost surprins sa vad ca de la 33, numarul ( stiu ca e putin :D ) mi-a scazut la 10.

Asa ca m-am logat la Google Analytics unde imi apareau tot 33. Am zis ca poate e o problema de la ei si ca isi revine, chiar daca mi s-a parut ciudat. Dar azi, am intrat pe site si imi apare doar 1 vizitator unic. M-am logat imediat la Google si acolo imi arata 47 de vizitatori diferiti (unici) .Imi poate spune cineva de ce s-a intamplat asta, daca e normal si daca nu cum as putea sa o rezolv? Mentionez ca ieri am adaugat inca 2 widgeturi: Flag Counter si Whos.amung.us .

Am atasat un screen shot din Google Analytics.

Attached Files



#2
Stilling

Stilling

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 08.08.2005
Panoul Google Analytics, iti ofera vizitele totale, de la 24 de ore la 1 luna, pentru a putea sa incadrezi datele din google analytics, trebuie sa folosesti o aplicatie de la Google, mai multe detalii AICI.
Ce ai pus pe pagina pentru a vedea vizitatorii, iti arata cati au intrat pe pagina in ziua respectiva, poate fi 1 sau pot fi 10.

Sper sa te ajute.

#3
elbrigat

elbrigat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 09.01.2014
Aa, ok. Mi s-a parut ciudat ca in celalalte zile erau la fel datele de la widget cu cele de la GA, si acum nu.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate