Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Google Analytics

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
elbrigat

elbrigat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 09.01.2014
Salut! Recent mi-am facut cont la Google Anaalytics si am pus codul pe site-ul meu printr-un plugin wordpress. Site-ul este acesta. Am adaugat si un widget pe prima pagina pentru a vedea mereu cati vizitatori unici mai am. Ieri am fost surprins sa vad ca de la 33, numarul ( stiu ca e putin :D ) mi-a scazut la 10.

Asa ca m-am logat la Google Analytics unde imi apareau tot 33. Am zis ca poate e o problema de la ei si ca isi revine, chiar daca mi s-a parut ciudat. Dar azi, am intrat pe site si imi apare doar 1 vizitator unic. M-am logat imediat la Google si acolo imi arata 47 de vizitatori diferiti (unici) .Imi poate spune cineva de ce s-a intamplat asta, daca e normal si daca nu cum as putea sa o rezolv? Mentionez ca ieri am adaugat inca 2 widgeturi: Flag Counter si Whos.amung.us .

Am atasat un screen shot din Google Analytics.

Attached Files



#2
Stilling

Stilling

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 08.08.2005
Panoul Google Analytics, iti ofera vizitele totale, de la 24 de ore la 1 luna, pentru a putea sa incadrezi datele din google analytics, trebuie sa folosesti o aplicatie de la Google, mai multe detalii AICI.
Ce ai pus pe pagina pentru a vedea vizitatorii, iti arata cati au intrat pe pagina in ziua respectiva, poate fi 1 sau pot fi 10.

Sper sa te ajute.

#3
elbrigat

elbrigat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 09.01.2014
Aa, ok. Mi s-a parut ciudat ca in celalalte zile erau la fel datele de la widget cu cele de la GA, si acum nu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate