Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...
 Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 

Probleme garantie

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Bocacio Junior

Bocacio Junior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,616
  • Înscris: 04.11.2005

View PostbLuEsHiFt, on Dec 8 2005, 17:57, said:

Eu zic sa te dai cu ea pe scarile blocului :D
Nu ai voie sa o zgarii...din cate stiu  :nonobad:

#20
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
treaba asta e o aberatie.. vroia ala sa imi refuze garantia din cauza ca pedala e zgariata. Cred si eu ca e zgariata, oricum atunci cand ei imi refuza garantia trebuie sa demonstreze ca defectul pe care il reclam e cauzat de mine si ca motivul pe care il invoca ei pt refuzarea garantiei a dus la defectarea garantiei.

#21
vab

vab

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 27.12.2005
Sal,
intamplator am intrat pe acest topic. Sunt cu totul de acord cu criticile aduse la adresa FIRST BIKE.
In urma cu aproximtiv 2 ani am cumparat (din Sibiu) un aparat multifunctional pentru fitness. Cand am ajuns acasa am constatat ca avea un cablu rupt. M-am dus la magazin, dar nu aveau piese de schimb. Mi-au promis ca in maxim 2-3 luni o sa primeasca !!!!!!! Dupa 2 luni m-am dus la magaz si surpriza: sediul s-a schimbat si angajatii la fel. Noii angajati mi-au spus foarte frumos ca acel cablu nu are garantie (e drept ca este specificat si in certificat) si nu-i intereseaza ce m-am inteles eu cu cei de la care am cumparat aparatul (fostii angajati). Nu zic ca este mare lucru acel cablu (in cateva minute l-am rezolvat), dar FIRST BIKE sunt NESERIOSI.
[size=7]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate