Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Probleme garantie

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Bocacio Junior

Bocacio Junior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,616
  • Înscris: 04.11.2005

View PostbLuEsHiFt, on Dec 8 2005, 17:57, said:

Eu zic sa te dai cu ea pe scarile blocului :D
Nu ai voie sa o zgarii...din cate stiu  :nonobad:

#20
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
treaba asta e o aberatie.. vroia ala sa imi refuze garantia din cauza ca pedala e zgariata. Cred si eu ca e zgariata, oricum atunci cand ei imi refuza garantia trebuie sa demonstreze ca defectul pe care il reclam e cauzat de mine si ca motivul pe care il invoca ei pt refuzarea garantiei a dus la defectarea garantiei.

#21
vab

vab

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 27.12.2005
Sal,
intamplator am intrat pe acest topic. Sunt cu totul de acord cu criticile aduse la adresa FIRST BIKE.
In urma cu aproximtiv 2 ani am cumparat (din Sibiu) un aparat multifunctional pentru fitness. Cand am ajuns acasa am constatat ca avea un cablu rupt. M-am dus la magazin, dar nu aveau piese de schimb. Mi-au promis ca in maxim 2-3 luni o sa primeasca !!!!!!! Dupa 2 luni m-am dus la magaz si surpriza: sediul s-a schimbat si angajatii la fel. Noii angajati mi-au spus foarte frumos ca acel cablu nu are garantie (e drept ca este specificat si in certificat) si nu-i intereseaza ce m-am inteles eu cu cei de la care am cumparat aparatul (fostii angajati). Nu zic ca este mare lucru acel cablu (in cateva minute l-am rezolvat), dar FIRST BIKE sunt NESERIOSI.
[size=7]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate