Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
windows 10 drivere startup degrad...

Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 

Balustrada interior , de inox

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
licap

licap

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 728
  • Înscris: 17.05.2008
Buna ,  am ajuns la constructia balustrazii , dupa multe discutii cu prietenii , cu fomeia , cu cine a vrut si n-a vrut sa-si dea cu parerea , am hotarit sa o facem din inox satinat . Macar nu va fi lucioasa............
   Balustrada o construiesc eu cu un prieten , bun sudor , dar trebuie sa achizitionez materialul ........si asta-i partea grea.....sunt enspe mii de firme pe net care vind inox , ii rog pe cei care stiu ceva sa-si dea cu parerea , cei care au trecut prin experienta asta si vor sa spuna daca au fost multumiti ori ba ........
   Prinderea va fi laterala , iar lungimea balustrazii va fi de 18 m. Scara si holul care trebe šimprejmuit š este din travertin
   Zic si io precum preotii in momentul casatoriei ,  .... :thumbup:   daca aveti ceva de zis , ziceti acum .........
   D-zeu sa va binecuvinteze pe toti............

#2
licap

licap

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 728
  • Înscris: 17.05.2008
Hmmmm , nimeni nimic ????????? :wallbash:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate