Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

extindere RCS & RDS in tara

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
3380 replies to this topic

#829
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
astazi iar au fost baieti de la rds la releul de vodafone in brastavatu.nu am avut timp sa ma duc sa vad care mai sunt noutatile.ma gandesc ca poate au montat antene pt digi mobil pe piloni vodafonului.o sa sa sun propietarul imobilului unde este gazduit site-ul vodafone sa il intreb ce au facut baietii de la digi astazi.

#830
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,545
  • Înscris: 16.12.2006
Colocare cu Vodafone probabil. :D

Acum aveti semnal Digi Mobil in zona ?

#831
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
semnal exista acum datorita intelegeri perfectate cu vodafone.si in curand o sa avem toate serviciile de la rds.prea si au intensificat vizitele in comuna fratii nostri de la rds.au venit astazi si rezielecom in comuna sa ne dea clik melc.peste o luna cu voia bunului dumnezeu sper sa scapam de romtelecom si cetatenii comunei sa aiba parte de servicii profesioniste de la profesionisti.eu sunt primul care ma abonez la toate serviciile.

#832
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,545
  • Înscris: 16.12.2006
Si sper ca mai aduci cu tine inca 10-15 persoane. :D

#833
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
pe totii care sunt acum la focussat si le am pus eu antene cataline ii redirectionez la rds.si sunt multi credema care isi doresc servicii rds.

#834
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,999
  • Înscris: 14.10.2008
Sa nu ai opozitii din partea unor microbisti pentru ca Liga 1 se vede la Iupchizdi Flocus Sat. Posted Image

#835
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
au destule campionate puternice la digi sa vada.aseara am vazut meciul rapid - steaua pe look .rapiduletul meu iubit a furato de la steaua fara drept de apel.si crezi ca merge treaba si la focussat am o luna de cand nu am pus o antena cu toata liga lor cu tot.pe zi ce trece lumea devine tot mai saraca.oricum la digi multe persoane si cei mai neajutorati dintre noi o sa se regaseasca in politica de preturi a rcs-ului.

#836
SchattenX

SchattenX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 05.06.2014
Se cunoaste ceva despre cablarea caselor din Prelungirea Ghencea - Bragadiru? Ma refer la zona Safirului, Cristalului etc. Cand intru pe contul pe care am TV Digi si selectez internet, imi spune ca locatia nu suporta astfel de serviciu. E un cartier mare....dar de case, ce-i drept.

#837
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,438
  • Înscris: 08.06.2005
Nu stiu care e situatia la tine in zona, dar poate fi si eroare de sistem. Sunt cazuri in care permite infrastructura, dar nu se poate face trecerea din Digicare si sunt cazuri in care nu permite infrastructura, dar in Digicare exista posibilitatea de upgrade.
Cel mai bine suni si intrebi, iar daca intr-adevar permite infrastructura se poate rezolva prin depunerea unei sesizari.

Edited by deathnite, 30 July 2014 - 23:22.


#838
adrian234

adrian234

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.04.2006

View Postaris86, on 23 iulie 2014 - 23:17, said:

Rds a inceput sa se extinda in comuna Jilava, lucrau baietii zilele acestea de zor. Intindeau fibra pe stalpi.

Daca mai ai si alte informatii despre extinderea RCS in jilava, te rog sa le faci publice !

#839
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,871
  • Înscris: 26.02.2010
Nu am informatii, doar am trecut prin zona, si am vazut multe echipe in teren, pe DN 5 si DJ Jilava - Domnesti.

#840
adrian234

adrian234

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.04.2006

View Postaris86, on 31 iulie 2014 - 08:38, said:

Nu am informatii, doar am trecut prin zona, si am vazut multe echipe in teren, pe DN 5 si DJ Jilava - Domnesti.

Multumesc, intr-adevar asa este, mi s-a confirmat din mai multe surse iar acum abia astept sa scap de incomoda situatie de a avea doua telecomenzi la tv .

Edited by adrian234, 31 July 2014 - 13:47.


#841
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
peste tot in tara numai la noi in brastavatu nu se mai apuca de treaba.

#842
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,871
  • Înscris: 26.02.2010
Stai linistit, ca si la mine la tara, din 2007 promite rds-ul ca o sa aduca fibra. Anu acesta abia au tras magistrala, care strabate localitatea, probabil ca peste 2-3 ani se vor apuca sa intinda cabluri noi si sa aduca si net prin eoc. Rabdare si tutun si or sa vina si la Brastavatu.

#843
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
se munceste la rds.astazi au fost in visina veche comuna de origine a presedintelui cj olt paul stanescu si la vadastrita jud olt.se lucreaza mereu la planuri de urbanism ca pe teren zero bara.am obosit sa tot ii astept ma multumesc cu akta.rds-ul intarzie sa apara.

#844
strumf79

strumf79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.07.2009

View PostSchattenX, on 29 iulie 2014 - 13:21, said:

Se cunoaste ceva despre cablarea caselor din Prelungirea Ghencea - Bragadiru? Ma refer la zona Safirului, Cristalului etc. Cand intru pe contul pe care am TV Digi si selectez internet, imi spune ca locatia nu suporta astfel de serviciu. E un cartier mare....dar de case, ce-i drept.

Nu cred ca ii intereseaza zona aia din cauza lipsei stalpilor sau cel putin asa mi-au zis. Acum 3 ani am facut cerere sa imi instaleze TV, net si tel fixa si mi-au cerut 500 euro instalarea si 200 euro abonamentul lunar. Vezi ca in zona este Netlink care merge foarte bine. Iti recomand. La fel si pe partea de tel mobila am facut aprox 15 reclamtii incepand cu anul 2011 legat de acoperire foarte proasta. Nici pana in ziua de azi nu s-a rezolvat si nici nu cred ca se va rezolva in urmatorii ani desi le-am zis ca zona s-a dezvoltat foarte mult. Cea mai apropiata fibra de la RDS e pe strada Maracineni. Probabil ca daca faci o cerere pt instalare la un moment dat o s-o onoreze. Succes!

#845
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,999
  • Înscris: 14.10.2008
Sa-si aduca aminte misterpresident ca pe aia cu stalpii au bagat-o si la mine.

#846
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010
Vreo informatie despre Botosani ? de cand au cumparat firma locala n-am mai auzit nimic, doar si-au facut niste corturi prin oras in care-si prezinta oferta.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate