Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 

Cum fac un site sa apara in prima pg la google!

- - - - -
  • Please log in to reply
114 replies to this topic

#109
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009
DAp...nu mai stiu cum l-am gasit dar ceea ce am spus este folositor oricui asa ca....

#110
webs73

webs73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 31.07.2012
Va salut si cu ocazia asta adaug si eu un anunt pentru cei interesati de SEO. Detin metodele sigure pentru a urca un website pe prima pagina Google in cel mult 3 saptamani. Pentru a va convinge, puteti sa-mi lasati un mesaj pe ID: webmasterg73  , Observ ca sunt atatea polemici si certuri pe acest subiect SEO, va chinuiti cu fel si fel de metode deplasate si total gresite pentru a va urca website-ul pe prima pagina in motoarele de cautare :) , simplu si nimic mai SIMPLU. As posta aici o metoda si cateva dintre site-urile facute de mine care sunt TOATE pe prima pagina si nu vor mai cadea de-acolo prea curand. Unele le tin pe prima pagina chiar de mai bine de 1 an :) Astept doritorii sa se convinga. Va multumesc si ...apropo, nu este aroganta ci mai degraba descretirea mintilor luminate in ale SEO si Web Design-ului....Firme care cer bani grei pentru asta si defapt ei nu sunt in stare sa urce un website macar in pagina 3 :)...

#111
webs73

webs73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 31.07.2012
Va salut si cu ocazia asta adaug si eu un anunt pentru cei interesati de SEO. Detin metodele sigure pentru a urca un website pe prima pagina Google in cel mult 3 saptamani. Pentru a va convinge, puteti sa-mi lasati un mesaj pe ID: webmasterg73  , Observ ca sunt atatea polemici si certuri pe acest subiect SEO, va chinuiti cu fel si fel de metode deplasate si total gresite pentru a va urca website-ul pe prima pagina in motoarele de cautare :) , simplu si nimic mai SIMPLU. As posta aici o metoda si cateva dintre site-urile facute de mine care sunt TOATE pe prima pagina si nu vor mai cadea de-acolo prea curand. Unele le tin pe prima pagina chiar de mai bine de 1 an :) Astept doritorii sa se convinga. Va multumesc si ...apropo, nu este aroganta ci mai degraba descretirea mintilor luminate in ale SEO si Web Design-ului....Firme care cer bani grei pentru asta si defapt ei nu sunt in stare sa urce un website macar in pagina 3 :)...

#112
UnSceptic

UnSceptic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 20.08.2012

View Postwebs73, on 01 decembrie 2012 - 18:35, said:

Detin metodele sigure pentru a urca un website pe prima pagina Google in cel mult 3 saptamani.
Iar eu detin metoda teleportarii pe Luna! Dar, sincer, metoda o pot demonstra doar celor care ma platesc bine! Cum mi-au dat banii, m-am si teleportat!

Nu vreau sa ma conving de nimic! Metoda mea e mai sigura decat metoda ta! Garantat 100%!

#113
andreic80

andreic80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.02.2013

View Postwebs73, on 01 decembrie 2012 - 18:35, said:

Va salut si cu ocazia asta adaug si eu un anunt pentru cei interesati de SEO. Detin metodele sigure pentru a urca un website pe prima pagina Google in cel mult 3 saptamani. Pentru a va convinge, puteti sa-mi lasati un mesaj pe ID: webmasterg73  , Observ ca sunt atatea polemici si certuri pe acest subiect SEO, va chinuiti cu fel si fel de metode deplasate si total gresite pentru a va urca website-ul pe prima pagina in motoarele de cautare Posted Image , simplu si nimic mai SIMPLU. As posta aici o metoda si cateva dintre site-urile facute de mine care sunt TOATE pe prima pagina si nu vor mai cadea de-acolo prea curand. Unele le tin pe prima pagina chiar de mai bine de 1 an Posted Image Astept doritorii sa se convinga. Va multumesc si ...apropo, nu este aroganta ci mai degraba descretirea mintilor luminate in ale SEO si Web Design-ului....Firme care cer bani grei pentru asta si defapt ei nu sunt in stare sa urce un website macar in pagina 3 Posted Image...

Sa vorbim un pic despre cel mai bun SEO-ist de pe aici ( webs73)
Acum ceva timp in urma la noi la birou a ajuns  un email de la stimabilul    mai sus mentionat ... in care isi baga si isi scotea .... ( am mai invatat si eu cate ceva nou )
Am vrut sa aflu de ce ?
dupa o scurta cautare pe google am gasit  link-ul   ghidwww  dot ro / service-laptopuri  ... foarte simplu nu?
apoi am mai vazut ca foloseste si o alta adresa de yahoo... acelasi id doar a schimbat domeniul.
avand doua adrese de e-mail am inceput cautarile si am gasit   pe facebook   userul "webs73"  ... ce coincidenta ...
Am ramas surprins ca un angajat microsoft ( software developer) [ cel putin asa scrie pe fcbk ] sa foloseasca un asemenea limbaj intr-un e-mail...... mentionez ca nu ne cunoastem.....

Tot pe acest forum am mai gasit un post
" Salutari, sunt si eu un mic designer si am nevoie de ajutor la un script php , mai exact, am de facut un site si nu stiu sa adaug newsletter in el si inca un script de comentarii la articole in site....platesc 5 mil cash celui care imi face lucrarea asta care ptr cunoscatori e simpla, multumesc si dau detaliile mele de contact ...email:[email protected] id de messenger: webmasterg73 "

Pai bine domnule George Paul Popescu   daca tot sunteti software developer la Microsoft e chiar atat de complicat sa faceti acel script?  :))

Numai bine domnule Popescu si....
btw  am reportat acel e-mail la Google.

#114
mishu6969

mishu6969

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 04.03.2011

View Postvipw, on 26 iulie 2010 - 10:52, said:

Zicea cineva de Pr,cum ca daca nu ai pr mare nu stai pe prima pagina!
Va dau un exemplu: vreau sa cautati pe google "livrare pizza" .Vedeti daca pe prima
(a doua sau cel  mult a 4-a) pozitie(exceptand site-urile sponsorizate) exista un site de genul livrare-pizza.tld.
Vedeti ce pr are si apoi poate va bagati mintile in cap cu pr-ul vostru!
Interesant experiment.
Cautare dupa "livrare pizza" (bineinteles, fara ghilimele).
Prima pozitie un site PR 1.
A doua pozitie un site PR 1.
A treia pozitie un site PR 2.
A patra pozitie un site PR 3.
A cincea pozitie un site PR 0.
A sasea pozitie, PR2
A saptea pozitie, PR 2
A opta pozitie, PR 4
Din cuvintele cheie unele au in denumire pizza, dar pare sa nu aiba relevanta.
Deci, continutul conteaza!

#115
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

View Postmishu6969, on 02 martie 2013 - 21:00, said:

Deci, continutul conteaza!
Nu obligatoriu

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate