Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best cooler

Program vizibilitate intre puncte

Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...
 Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...

Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire
 Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"

Alternativa la Oppo Find X5 in ac...

Perioada de proba fara contract
 Idee articol stiintific Cisco/ret...

Setare/reglare AC pentru confort ...

Este teapa All inclusiv? Turcia, ...

Adio Doi Cocosi
 

[Caut] Script site muzica

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
22 răspunsuri în acest subiect

#19
Paullik

Paullik

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.760
  • Înscris: 05.07.2008
De mult nu am vazut asemenea specimen!
Forumul e sa impartasesti lucruri, cand toti oamenii astia au sarit cu idei ti-a parut bine,acum ca ai gasit tu ceva nu mai zici nimic, vrei doar sa mearga.

Si in cele doua topicuri care s-au facut nu prea cred ca a intrat urma de moderator, ca era jale!

#20
elektro_love

elektro_love

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 27.08.2010
Poate pot eu sa te ajut/va ajut.
Exista un forum in care puteti gasii diferite scripturi FREE(nu garantez pentru ele) dar si PREMIUM "cu bani"
Puteti gasi pe acest forum,de la site-uri cunoscute (clone)
Exemplu: google,youtube,hi5,site-uri de muzica,jocuri si multe altele..
Eu deja am cumparat 3 scripturi de la ei,sunt niste baieti foarte seriosi si va ajuta chiar sa instalati si sa configurati aceste site-uri (pentru cei incepatori)
Site-ul il puteti gasii la profilul meu pentru cei doritori sa cumpere/downloadeze diferite scripturi.

Editat de elektro_love, 28 august 2010 - 00:08.


#21
dedealin

dedealin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 48
  • Înscris: 17.08.2010
Salut caut si eu un script pentru un site de muzica ...vreu ca utilizatori sa poata sa asculte si sa downloadeze melodiile  vreu ca si ei sa poata adauga  melodi daca isi fac cont dar vreu ca sa nu poata adauga alceva inafara de muzica........cine ma ajuta?.......dar vreu sa fie free

Editat de dedealin, 28 august 2010 - 08:27.


#22
puya4ever

puya4ever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.987
  • Înscris: 21.12.2006

Citat

dar vreu sa fie free


asteapta mult si bine pana cand cineva o sa-ti faca un script cum vrei tu in conditiile astea.

#23
eduvs

eduvs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 29
  • Înscris: 05.09.2010
@dedealin, la ce iti mai trebuie daca ai spus adineauri ca ti-ai facut tu scriptul deja ?
@elektro, lasa-ne taticule in plata domnului cu site-urile tale. Toate warez-urile care le ai tu pe site-ul ala, clone, nulled si ce altceva se mai gaseste, sunt pe site-uri de genul ShareMafia, ScriptMafia si cate mama ta vrei. Deja dezvoltate, deja populate, cu echipa de nulleri, tu doar le copii si le vinzi. Sigur faci profit de ordinul miilor. Doar ca e greu sa dai 10 euro pe lucrul original cand poti da 10 euro pe un lucru piratat. Romania, intr-un cuvant.

Editat de eduvs, 08 septembrie 2010 - 13:00.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate