Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...
 Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...
 Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...
 

Unde e folderul Java la LG U8330?

- - - - -
  • Please log in to reply
352 replies to this topic

#289
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

View Postvytanovydyku, on Oct 3 2006, 09:03, said:

Buna Am si eu un LG U8330 si vreau sa imi bag memorie mai mare stie cineva cum???
Multumesc :) java script:emoticon(':)', 'smid_3')
Nu ai cum,memoria interna nu poate fi schimbata.Daca vrei cu memorie mai mare vinde-l si ia-ti unul cu suport pt card de memorie.

#290
echo1

echo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 10.04.2006
http://traian6230.we...STREAMMING.html
cu asta... imi merge... dar slaba calitate... fata de orange... dar decat ca schimb tel, ca sa mearga pe orange... mai bine asa

#291
daniel74

daniel74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 04.10.2006
cu pot sa fac si eu sa activez jocurile pe un LG 8360 ? Ma umple de nervi porcaria asta de telefon. poate ma ajuta careva . Merci

#292
rockocllas1

rockocllas1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.09.2006

View Postrockocllas1, on Sep 30 2006, 21:51, said:

Salutare la toti cei chinuiti de faptul ca nu pot sa-si instaleze jocuri si aplicatii pe LG U8330.
Am sa atasez niste fisiere cu un program :LG uploader 8xxx este probat de mine si merge garantat si lasati G-THIN-cul ca face numa probleme.Aveti si intructiunile de folosire


View Postrockocllas1, on Sep 30 2006, 21:51, said:

Salutare la toti cei chinuiti de faptul ca nu pot sa-si instaleze jocuri si aplicatii pe LG U8330.
Am sa atasez niste fisiere cu un program :LG uploader 8xxx este probat de mine si merge garantat si lasati G-THIN-cul ca face numa probleme.Aveti si intructiunile de folosire


#293
echo1

echo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 10.04.2006
unde-i link-ul.. sau atasamentul

#294
echo1

echo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 10.04.2006
cine stie relolutia de afisare pe cele 2 display-uri de la lg u8360, la wallpaper...?

#295
djsharky

djsharky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 17.08.2006
sall...am si eu o nelamurire....am fost cu tel meu un lg u8130 la service sa-mi inlocuiasca banda de la display...merge perfect....numai ca are o mica problema...daca bag poze format jpg nu le recunoaste....stie careva ce sa-i fac?

#296
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
buna am un tel LG U8330 stie cineva ce setari trebuie sa fac casa miarga inflarosu ca nu pot nici sa primesc nici da trimit ms ult.java script:emoticon(':huh:', 'smid_13')

#297
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
cine are nevoie de informatii in legatura cu tel LG U8330 sa ma contacteze seara pe mesenger, mai ales despre folderul java. [email protected]

#298
mefisto13

mefisto13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.12.2005
deci are prietena mea un lg 8330 si am instalat soft-ul modemurile alea doua ... le arata in manage acolo dar cand intru in program si dau conect nu merge imi da o eroare cine a mai patit cine stie cum se remediaza plz . Multumesc anticipat :worthy:  :worthy:  :worthy:  :cursing:  :death:

#299
echo1

echo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 10.04.2006

View Postmefisto13, on Oct 18 2006, 11:26, said:

deci are prietena mea un lg 8330 si am instalat soft-ul modemurile alea doua ... le arata in manage acolo dar cand intru in program si dau conect nu merge imi da o eroare cine a mai patit cine stie cum se remediaza plz . Multumesc anticipat :worthy:  :worthy:  :worthy:  :cursing:  :death:
pai... modemurile... pentru fax si internet... vezi ce alte com-uri ocupa...device manager..

#300
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
sal am gasit pe un site messenger pe mobil dar nu stiu daca merge pe LG U8330 daca va merge spunetimi si mie,Site-ul este: http://tagtag.com/site/javalist.php3

#301
aikman

aikman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.10.2006

View Postferi_mihai, on Aug 9 2005, 13:17, said:

Salut! Am si eu o mare rugaminte la voi toti, in special la florincosmin. Am vazut k se descurca superrr si a oferit explicatii la toti. Mi-am luat si eu un Lg U8330, am si USB la el si CD de instalare ca marea majoritate. Am o intrebare. Dupa ce am instalat toate driverele, pun USB-ul si apoi ce se face ca sa bag muzica si poze? I dau connect si zice Connection Failed. Va rog mult dak puteti sa ma ajutati, v-as ramane recunoscatori. Mersi.


:D sper ca nu te superi ca iti raspund eu ... vezi ca tre sa ii schimbi portul adica transfer => set com port =. si setezi portul .... portul care iti trebuie tre sa fie cu o stelutza in draptul lui adica o sa arate ceva de genu ... COM9 * .... si la urma dai connect

Attached Files



#302
ryady

ryady

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 449
  • Înscris: 30.09.2003
Salut
Driverul de unde il pot da jos ca nu mai merge linku cel vechi

#303
sn00pystyle

sn00pystyle

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.10.2006
salutare! am un LG U8130 si am nevoie de SECURITY CODE la el. stie cineva cum il pot afla? multumesc!

#304
daniel74

daniel74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 04.10.2006
cum pot sa fac si eu sa activez jocurile pe un LG 8360 ? Ma umple de nervi porcaria asta de telefon. poate ma ajuta careva . Merci  :angry:

#305
lecktronix

lecktronix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 30.08.2005
security code ptr lg "0000"

#306
Florin274

Florin274

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 11.07.2005
La telefonul LG u8330 in meniul SETTINGS->RESET SETTINGS->CLEAR MEMORY ce se face? Tot acolo in SETTINGS->RESET SETTINGS mai este o optiune care se numeste DEFAULT SETTING. Default Setting reseteaza telefonul la setarile initiale din fabrica dar CLEAR MEMORY ce face?

Edited by Florin274, 30 October 2006 - 20:58.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate