Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Unde e folderul Java la LG U8330?

- - - - -
  • Please log in to reply
352 replies to this topic

#307
vladcs

vladcs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 17.03.2004
Stie cineva daca gasesc carcase ptr lg 8110 pe undeva?

#308
Kau

Kau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.04.2006
Ce-a mai buna solutzie e sa-tzi cumperi un card shi le instalezi dee acolo

#309
djrain

djrain

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.10.2006

View PostCTC-Raku, on Jul 18 2005, 23:39, said:

Dupa ce o sa citesti reply-u' asta .... cred k o sa fii putin mai vesel.Afla ca poti sa iti pui aplicatii java p lg 8330 , dar nu cu Phone manageru'.Exista un program facut special pt asta si se numeste G-Thing....cauta-l cu google-ul si o sa-l gasesti sigur. Pa Pa


Ceau !!
Mersi ca imi zici de programu asta ...dar de pe site-ul pe care lai publicat nu este nimic ...daca te rog frumos nu imi trimiti si mie pe adressa asta de e-mail programu lg uploader-u: [email protected]
Terog .......iti trimit si eu o bere prin posta ..... :kisstogether: Mersi :D :D:D:D




Hey Shugu sau cineva cine are programul LG Uploader !!!
Am o rugaminte sa imi trimita cineva prin e-mail pe adressa : [email protected] sau sa o puneti dupa e-mail cum ati pus si jocurile JAVA ...pls cineva sa ma ajute ...nu mai stiu ce sa fuck  :death: imi trebe :LG Uploaderu :D plspslpslpsl

#310
NyCkY_MoRtU`

NyCkY_MoRtU`

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.11.2006
Cine jtie kam kat ar costa o carcasa d LGU8330???

#311
Cosminutz

Cosminutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 10.11.2006
salutare!!!....astazi mi`am luat si eu un Lg u8120 ...dar problema este ca..telefonul este codat...va rog frumos cine ma poate ajuta si pe mine cum sa il decodez..am citit tot ce ati scris voi pe aici dar nu am gasit nimic pentru decodare....am cablu de date cd..tot la el..cine imi poate spune cum l`as putea decoda...cu ce programe anume..etc....multumesc!

#312
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
Sal lumeee Cine vrea sa isi puie messenger pe telefon sa imi scrie pe E-mail  [email protected] sau pe mess: vytanovydyku :))))

#313
jas1

jas1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 31.05.2006

View PostCosminutz, on Nov 10 2006, 22:37, said:

salutare!!!....astazi mi`am luat si eu un Lg u8120 ...dar problema este ca..telefonul este codat...va rog frumos cine ma poate ajuta si pe mine cum sa il decodez..am citit tot ce ati scris voi pe aici dar nu am gasit nimic pentru decodare....am cablu de date cd..tot la el..cine imi poate spune cum l`as putea decoda...cu ce programe anume..etc....multumesc!


As fi putut sa te ajut dar am putina treaba pe moment ...poate mai tarziu... :death:

#314
Cosminutz

Cosminutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 10.11.2006

View Postjas1, on Nov 21 2006, 13:01, said:

As fi putut sa te ajut dar am putina treaba pe moment ...poate mai tarziu... :death:
Multumesc dar nu mai am nevoie  :death: postul ..Posted Nov 10 2006, 13:37 telefonul a fost decodat si vandut ! :cigar:

#315
michelangello

michelangello

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.12.2006
oameni buni sunt nou pe aici sa ma ajute cineva plzz mie numi merge linku la proga http://www.glesius.i...onse.asp?id=540
de unde pot lua alta ??
plzz help me

#316
michelangello

michelangello

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.12.2006
gata lam gasit p/u cei cui le treb uite liku :))
http://www.goldenhor...ammi/count1.php

#317
michelangello

michelangello

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.12.2006
de unde as putea lua platforma p/u lg u8330 shi cumso instalez??

#318
fal_nessus

fal_nessus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 19.01.2006
Sal,am unLG chocholate si caut un soft de pus aplicatii si jocuri...dati o mana de ajutor...

#319
tanu_Atd

tanu_Atd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 31.12.2006
deci...telefoane cu cartela sim mini poate fi decoat...si poti sa ii pui cartela connex(vodafone) etc...tai cartela cat cartela mica..ce e asa greu..nu aveti deloc imaginatie...yo asa am facut...aveti grija sa nu taiati si chestia aia de la cartela..cip sau cum ii spune..am un lapsus am uitat...oricum...merge decodat...

#320
iulyk

iulyk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.08.2005
salutare ...am citit tot topicul asta .. si nu scrie nicaieri[sau gresesc :huh: ] daca se poate pune soft la un lgu8330 doar cu cablul de date... DANKE!

#321
drumhighguy

drumhighguy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.02.2007

View Postshugu, on Jul 19 2005, 13:04, said:

here u go, nu merge upload asha k iti dau linkul
http://www.glesius.i...onse.asp?id=540

salutare! M-am tot uitat p aici k am si eu un LG U 8330 ...si am intrat pe linkul asta (url=http://www.glesius.it/response.asp?id=540]http://www.glesius.i...onse.asp?id=540[/url]) si imi apare o imagine unde cine stie ce zice p colo si se incark o chestie si cand zici k a terminat... ma trimite pe alta pagina care nu are nici o legatura cu nimic (http://www.virtualba...xx Uploader.zip) si nici nu downloadeaza nimic.. am incercat si cu opera si cu IE da aceeasi chestie...  :cursing: care e prb de fapt!?  si am facut rost si de GthingBeta 2 da culmea..se blocheaza cand ii dau connect, indiferent de Comul ales.... :deadtongue:

#322
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
salut fratilor care  are programu ala care pun ejocuri pe lg u8330 ca am shi eu unu shi am cautat aseara pana mi-a venit acru dac aveti care va pls a dac puteti shi aveti bunavointa sa ajutati un baiat care nu stie v-as fi f recunascator   [-o< pls:* :kisstogether:

#323
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
id meu de mes este :  [email protected] pls dac aveti programu ala care bagi jocuri pe tel:lg u 8330 ca am pe el soft de u8130

#324
ville_valo

ville_valo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 12.08.2006
drivere pt lg u8330 care sa mearga pe windows vista stie cineva de unde pot sa iau??...va rog

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate