Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Unde e folderul Java la LG U8330?

- - - - -
  • Please log in to reply
352 replies to this topic

#325
liviuman1

liviuman1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.02.2007
LG 8330

ma ajuta si pe mine cineva , vreau sa schimb valoarea soft key-ului dr sus sa faca altceva ca imi arata TV

#326
djtibiano

djtibiano

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 05.03.2007
nu merge sa downloadezi...stie cineva de unde pot lua softul..alt site adika!Please

#327
unda25

unda25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 27.10.2006
da un mail la [email protected] si ti-l trimit

#328
manelo

manelo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.03.2007

 pending, on Aug 10 2005, 17:29, said:

Eu am o mare problema cu Gthing asta .. ori e pc`u meu prost ori e Gthing .. il deschid .. se conecteaza .. si knd sa dau sa intru in foldere imi zice aia cu "This program has encoded an eror and must be closed lallaal....." .. ma enerveaza la culme .. stitzi vreo solutie inafara de schimbarea pc`ului ?  :w00t:   :worthy:
cum ai facut sa meraga g-thing?

#329
giosan

giosan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.03.2007
salutare. Am si eu un lg u880 si nu prea ma descurc cu gthing . Cum reusesc si eu sa bag niste joace pe telefon . PLZ help.

#330
vyrrutzu

vyrrutzu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.04.2007

 raptyle, on Sep 27 2005, 13:06, said:

setari MMS                                                                                                        la setting, access points selectezi 3, edit

connection title: 3
bearer: GPRS
username: (nimic)
password: (nimic)
APN: mms

La messages, settings, multimedia mess.:
delivery report: ambele yes
auto retr.: yes
validity per.: maximum
slide dur.: 5 sec.
msg size: 100 KB
multi. msg. centre: creat unul nou: "Orange MMS" cu urmat. setari:

Title: Orange MMS
MMSC URL: http//wap.mms.orange.ro:8002
MMS Proxy: wap.orange-gsm.ro:8799
Connect. mode: TCP
Access point: 3


pls poti sa ma ajuti si pe mine cu setarile pt mms dar pt cosmote.....pls.....raman dator

#331
body_123

body_123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 15.01.2007
va rog frumos ajutatima si pe mn nu stiu sa bag jocuri pe telefon am luat g-thing da nu mere iasa din el cum dau click pls ajutatima   id de mess : [email protected]  este valabil  si pt e-mail

#332
body_123

body_123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 15.01.2007
datimi si mie un site cu jocuri java pt LG u8330

#333
Jonutzz10

Jonutzz10

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.04.2007
aha,salut unde gasesc workshop for lg da gratis sa fie si sa fie pt lgu8330? :D ms

Edited by Jonutzz10, 29 April 2007 - 12:33.


#334
manowarkidfan

manowarkidfan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.05.2007
Am si eu nevoie de lg uploader dar linku ala e schimbat. Nu vad nici un mod de a dowloada lg uploader. nu puteti sa uploadati kitu ala pe forum?

#335
manowarkidfan

manowarkidfan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.05.2007
de ce nu pot filma cu telefonul meu lg u 8330? Imi spune ca nu am memorie suficienta :cursing:

Am nevoie de ajutor!

Si sa upoadeze cineva lg uploader ca nu il pot dowload-a

#336
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
probabil pentru ca nu ai memorie suficienta ?
incearca sa dai sa salveze filmarile pe card/telefon (acolo unde ai mai mult loc)

#337
antirion

antirion

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.06.2007

 shugu, on Jul 19 2005, 02:27, said:

Dupa ce o sa citesti reply-u' asta .... cred k o sa fii putin mai mult mai vesel :D
Aceeasi prb am avut-o si eu, GTHING este bun dar costa 7$ si nici nu poti sa cumperi softul pt k plata se face prin PayPal bla bla Romania sucks si softul se bazeaza p IMEI-ul telefonului, deci nu mere orice versiune;
Am descoperit un alt soft numit LG 81** Uploader care merge perfect.
p.s lg8330 am si eu, cand selectezi tipul telefoului alegi lg8130, fiindca are aceeasi platforma cu 8330 si mai mult la decodare a fost facuta defapt o resoftare prin care ti s-a bagat soft de 8130  :huh:
De pe ce link pot downloada programul asta Uploader k am gasit niste linkuri dar nici unu nu a mers            plz help

#338
Na5ul

Na5ul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.07.2006
salut am si eu un lg u8330 si nu pot lua jocuri de pe net...:(...va rog frumos imi puteti da si mie arhiva la lg 81xx uploader...va rog

salut am si eu un lg U8330...vreau si eu arhiva la programul lg 81xx uploader..am intrat pe site'ul de pe forum si nu merge...va rog mult..ma puteti contacta la id [email protected] rog ciao

shugu vreau si eu programul lg 81xx uploader plz sau cine il are...ma gasiti pe id [email protected] ms

Edited by antidote, 09 July 2007 - 22:17.


#339
panturu

panturu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 31.07.2007
:mellow: Va rog si eu ceva.Am cautat peste tot programul LG uploader, inclusiv in link-ul pe care la-ti dat pe forum, insa cand dau clik afiseaza niste "balarii".V-as ruga dak se poate sa uploadati programul pe forum.Va multumesc!!!

#340
likudio

likudio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 676
  • Înscris: 02.09.2005
Deci pe bune... nu mai pune nimeni un Link cu LG UPLOADER ? Pentru ca cel din posturile anterioare nu mai merge...

#341
zorro_zorromarius

zorro_zorromarius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 12.08.2007

 blowwind, on Sep 29 2005, 16:34, said:

un mare si frumos Connection failed.... acelasi lucru si la MMS...cand am sunat la Orange mi`au zis ca tre sa astept un mesaj de confirmare de la ei....il astept de 3 zile si nimix ...nu stiu ce sa fac :) ca ma enerveaza rau de tot faza asta :(
eu am un lg u8330 si am luat ieri setarile de pe forum si spun ca nu ma asteptam sa functioneze.Iti recomand sa mai incerci o data si sa nu uiti sa activezi setarile facute dand ok pe ele  :D  bafta

#342
zorro_zorromarius

zorro_zorromarius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 12.08.2007

 raptyle, on Sep 25 2005, 20:05, said:

in privintza setarilor te pot ajuta dar cu web camu as vrea sa stiu si yo.ptr setari dai un search pe forum si vezi ca le pusese cineva pe un topic.de acolo leam luat si eu.norok la search :coolspeak:

puteti sami dati setariile pt email ps va rog :worthy:  :worthy:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate