Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Dieta Dunkan

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#55
danif

danif

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 360
  • Înscris: 13.01.2008
Am o cunostinta in varsta de 40 si ceva de ani. Un tip sportiv ... activ ... Si nu stiu ce la apucat sa tina dieta asta blestemata ( Dukan - ca sa fie clar ). Culmea ca nici nu era gras. Cert e ca atat de tare si-a dat peste cap metabolismul incat acum am auzit ca umbla saracul pe la clinici din Austria si Germania sa-si recupereze sanatatea si sa-si poata vedea copii mari. Din ce stiu eu sansele lui sunt destul de reduse. Familia lui continua sa spere dar ... Amanunte prea multe nu cunosc dar toti cunoscutii lui spun ca de la dieta asta i sa tras.
Asadar aveti grija mare cu dieta asta !!!Posted Image

Edited by danif, 13 August 2017 - 22:13.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate