Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Sony DSC-H7

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
foroctav

foroctav

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.02.2010
Salut!

Va rog frumos sa ma ajutati!!!

Am un Sony DSC-H7 si de curand am fost in concediu, problema este ca l-am folosit in timp ce afara ningea si era un pic cam frig.In timp ce vizitam anumite obiective turistice am facut poze afara iar dupa ce intram intr-o incapere il lasam 5-10 minute apoi faceam poze.
Problema a aparut in timp ce am vizitat o gradina botanica unde erau aproape 28 grade si a inceput sa se abureasca l-am lasat 10minute apoi am facut poze si nu a fost nici o problema.
A doua zi cand l-am deschis ii tremura imaginea foarte rau aproape nu se distingea nimic pe lcd.L-am lasat un pic cu gandul ca o sa-si revin dar nu a fost asa, imaginea a continuat sa tremure si nu stiu ce sa-i mai fac.

Va rog daca stie cineva ce pot sa-i fac!

#2
CosCuStele

CosCuStele

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 20.10.2009
Buna, si eu am acelasi aparat foto si sunt tare dezamagita de el :(
Imi pare rau ca l-am cumparat.. 1. Mi s-a stricat adaptorul pentru a reincarca bateria.. 2. Mi s-a rupt butonul pe care apesi sa faci fotografiile..acum fotografiez cu ajutorul telecomenzii :|:| .. Nu mai e in garantie,deci tot ce pot face e sa-l duc la reparat,tipii de acolo trimitandu-l la Bucuresti.Costa prea mult.. m-au dezamagit complet cei de la Sony :| ..In legatura cu imaginea, ar trebui sa mergi si tu la verificat .. daca ai noroc si mai ai garantia se rezolva..

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate