Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba

Facultate
 Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta
 alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix
 Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 

Cum pot sa dau pe cineva disparut?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
zypa

zypa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 162
  • Înscris: 13.02.2007
Este vorba de tatal meu, nu l-am mai vazut de la 14 ani, acum am 23. Problema nu e ca nu l-am mai vazut eu, ci ca i-au murit ambii parinti, el nestiind asta. Eu sunt din Ploiesti, ultima lui adresa era in Tulcea. Am fost la politia Ploiesti si mi-au spus ca nu au legatura cu politia din Tulcea si ca trebuie sa ma duc personal acolo. (suntem in 2009 si se pare ca nici nu se cunosc intre ei politistii, nu au internet, retea comuna,nimic, nici nu ma mira de ce hotii si criminalii nu sunt prinsi deloc) .
Evident ca nu pot sa ma duc acolo, exista si alta metoda?
Multumesc anticipat!

#2
Hard2k

Hard2k

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 14
  • Înscris: 04.07.2009
poti sa depui cerere la garda nationala si sa il dai pierdut

#3
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.360
  • Înscris: 14.04.2007

View Postzypa, on 10th July 2009, 12:34, said:

Am fost la politia Ploiesti si mi-au spus ca nu au legatura cu politia din Tulcea si ca trebuie sa ma duc personal acolo. (suntem in 2009 si se pare ca nici nu se cunosc intre ei politistii, nu au internet, retea comuna,nimic, nici nu ma mira de ce hotii si criminalii nu sunt prinsi deloc) .
Mare ti-e gradina, Doamne... Politia Romana in anul 2009 nu stie stinga ce face dreapta.

On: Incercati cu un telefon direct la militia Tulcea (dar sa va pregatiti de niste nervi mincati, sint convins) sau la primarie poate, la evidenta populatiei, starea civila...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate