Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...
 

vreau credit pentru o afacere sigura!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
dj_andreo

dj_andreo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 22.05.2008
Buna ziua,

Problema este in felul urmator... vreau sa deschid o afaere in franciza si am nevoie de bani pentru plata francizei, pntru plata in avans a chiriei locatiei unde va urma sa se desfasoare " tot balamucul ", bani pe care nu-i am ca is student amarat si vai mama mea :lol: . Stie cineva cum pot sa ma lipesc de un credit de vreo 6000 de euroi de la o banca in cazul in care nu am nici un serviciu? Sau singura metoda e sa iau dracu de la camatari si ma vedeti pe la stiri cu mainile taiate:lol:?

Problema e cat se poate de serioasa, cu toate ca abordarea mea e una cat se poate de neserioasa. As dori doar raspunsuri la intrebare nu si pareri despre o afacere in franciza sau alte traznai... VA MULTUMESC

#2
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,297
  • Înscris: 22.07.2005

View Postdj_andreo, on Apr 17 2009, 01:01, said:

Buna ziua,

Problema este in felul urmator... vreau sa deschid o afaere in franciza si am nevoie de bani pentru plata francizei, pntru plata in avans a chiriei locatiei unde va urma sa se desfasoare " tot balamucul ", bani pe care nu-i am ca is student amarat si vai mama mea :lol: . Stie cineva cum pot sa ma lipesc de un credit de vreo 6000 de euroi de la o banca in cazul in care nu am nici un serviciu? Sau singura metoda e sa iau dracu de la camatari si ma vedeti pe la stiri cu mainile taiate:lol:?

Problema e cat se poate de serioasa, cu toate ca abordarea mea e una cat se poate de neserioasa. As dori doar raspunsuri la intrebare nu si pareri despre o afacere in franciza sau alte traznai... VA MULTUMESC

nu ai venituri nu ai nicio sansa.
Nu te mai chinui ca nu vei putea face nimic. Chiar si daca vei avea venituri, nu vei putea face mare lucru fara o garantie...

#3
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
1.dupa cum ti s-a spus deja, fara venituri nu ai nicio sansa, nici la provident, cred, pe suma aia.
2.data viitoare incearca totusi abordarea serioasa.

mult succes in afacerea sigura

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate