Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara
 Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...
 Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri
 Lipsa etrieri noduri

nume strazi

Fundație casa

Cadastru pentru vanzare apartament
 

Inchiriere autoturism

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
DaCosta

DaCosta

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 528
  • Înscris: 25.06.2007
Am nevoie de putin ajutor, in cazul in care dispune cineva de informatii concrete.
M-ar interesa sa inchiriez un autoturism (nu am preferinte, variantele Logan, Matiz & the like sunt in regula), pe care sa il iau dintr-un loc si sa il predau in altul (concret: inchirierea=Iasi, predarea=Timisoara). Imi poate recomanda cineva o firma de inchirieri care ofera astfel de servicii? Din sumarele cautari facute nu am reusit sa gasesc asa ceva.

#2
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.712
  • Înscris: 05.03.2005

 DaCosta, on Jul 18 2008, 21:12, said:

Am nevoie de putin ajutor, in cazul in care dispune cineva de informatii concrete.
M-ar interesa sa inchiriez un autoturism (nu am preferinte, variantele Logan, Matiz & the like sunt in regula), pe care sa il iau dintr-un loc si sa il predau in altul (concret: inchirierea=Iasi, predarea=Timisoara). Imi poate recomanda cineva o firma de inchirieri care ofera astfel de servicii? Din sumarele cautari facute nu am reusit sa gasesc asa ceva.

sixt

#3
DaCosta

DaCosta

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 528
  • Înscris: 25.06.2007

 spare-me, on Jul 19 2008, 11:25, said:

sixt

Sar'mana :)
Gasisem si pe altii intre timp, dar par a avea niste costuri de iti vine sa latri singur. Voi lua legatura si cu ei, sa vad ce au la dispozitie :)

#4
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.712
  • Înscris: 05.03.2005
cu placere :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate