Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...
 

Sa ma risc la un Siemens SX1?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
diesel

diesel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,198
  • Înscris: 06.07.2003
Ce ziceti? Se merita investitia? L-am gasit pe la 11 milioane, nou, tipla.  :naughty:

#2
themask1

themask1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 08.10.2003

diesel, on Nov 23 2004, 10:55, said:

Ce ziceti? Se merita investitia? L-am gasit pe la 11 milioane, nou, tipla.  :naughty:

<{POST_SNAPBACK}>



nu te risti ca merita eu am telefonul si sunt foarte multumit de el...ideea e sa ai ultima versiune de soft pe telefon si sa nu instalezi programe multe ca o sa crape ..ca orice telefon cu symbian..are si cablu in pachet ca vine cu teelfonul ?

#3
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004

themask1, on Nov 23 2004, 14:31, said:

nu te risti ca merita eu am telefonul si sunt foarte multumit de el...ideea e sa ai ultima versiune de soft pe telefon si sa nu instalezi programe multe ca o sa crape ..ca orice telefon cu symbian..are si cablu in pachet ca vine cu teelfonul ?

<{POST_SNAPBACK}>

Eu nu stiu cum de va place tastatura aia, e chiar aiurea. Daca era ca la K500/700 era super. Dar asa mai bine iei un 6600 care e mai "decent" la tastatura si mai rapid la soft. Asta daca vrei tel cu symbian. Daca nu, in locul tau as "sari" pe un K500i care-i bun si eftin.

#4
ALexu4um

ALexu4um

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 521
  • Înscris: 19.04.2003
Iti recomand Nokia 6600 in locul lui Sx1.
Am avut SX1 si numai probleme.Inafara de faptul ca se bloca la greu... stateam sa scriu un mesaj in juma' de ora.....versiunea de symbian este mai veche decat cea de 6600.....si lista poate continua.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate