Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Sagem MyX 5-2 la oferta Orange

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
317 răspunsuri în acest subiect

#307
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.023
  • Înscris: 30.07.2004
Nu mai stiu. Oricum este intre 500k si un bulion.

#308
ramonik_a

ramonik_a

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 23
  • Înscris: 25.03.2005
Vreau sa stiu j eu dak se poate cum pot scapa d shortcut-urile d p ecran j d logo operatorului.Ink ceva...Cum, ce, unde gasesc, ce trebuie, pt un updater ! ! !
Merci mult!!! :peacefingers:

#309
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.023
  • Înscris: 30.07.2004
Mda, de shortcut-urile de pe ecran scapi facand update la soft. Pentru update iti trebuie cablu de date, fisierul de update (il dai jos de pe www.planetsagem.com) si multa rabdare. Vezi k veriunea de soft 3.09 nu mere oricum instalata. cauta si tu pe forum si vei gasi un tutorial despre cum sa pui ver 3.09. (vezi la aplicatii si jocuri java)

#310
dynamic

dynamic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 166
  • Înscris: 08.10.2004
Nu mai zice nimeni nimic de telefonul asta?

#311
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.023
  • Înscris: 30.07.2004
Ce ar mai fi de zis? Eu ma gandesc deja sa-l schimb. Il am de aproape un an, trec pe ceva cu sistem de operare.

#312
pripici

pripici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 231
  • Înscris: 30.09.2003
eu inca nu l-am decodat..
as vrea sa-l schimb. cred ca un 6610i mi-ar sta bine

#313
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.066
  • Înscris: 02.06.2002
Intrebare: la o utilizare normala (20 min/zi) cam cat tine un myx 5-2 din experienta voastra? Nu prea ma omor cu camera foto, sau alte chestii. Ma intereseaza mai mult bateria si nu prea stiu ce telefon sa-mi iau de la fidelizarea orange.

Editat de Iris_, 25 octombrie 2005 - 10:17.


#314
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.023
  • Înscris: 30.07.2004
In jur de vreo 5 zile la vorbit vreo juma de ora pe zi si ceva sms-uri. Camera mananca mai putina baterie dacat daca il freci mai mult cu infrarosu.

#315
cinrazvan

cinrazvan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 239
  • Înscris: 18.09.2003
Salut. O intrebare pt. detinatori de Sagem Myx5-2. Puteti primi prin Irda poze facute cu camera incorporata a lui 6230i???Pozele standard merg fara nici o problema insa nu stiu ce are Sagemul ca nu vrea sa primeasca pozele facute cu 6230i. Daca aveti posibilitatea va rog sa testati .
SALUTI

#316
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.072
  • Înscris: 21.10.2003

View Postcinrazvan, on Oct 27 2005, 18:27, said:

Salut. O intrebare pt. detinatori de Sagem Myx5-2. Puteti primi prin Irda poze facute cu camera incorporata a lui 6230i???Pozele standard merg fara nici o problema insa nu stiu ce are Sagemul ca nu vrea sa primeasca pozele facute cu 6230i. Daca aveti posibilitatea va rog sa testati .
SALUTI

Am un prieten care are 6230i si eu am myx 5-2, sa vad cand ce cum si anunt.

Cat despre cat tine bateria la 20 de min pe zi etc, pe mine ma tine 3 zile si un pic.

#317
andreimogos

andreimogos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 72
  • Înscris: 02.07.2006
Nu stiu cati mai sunt interesati de telefonul asta, dar as avea si eu o problema.

Vreau sa transfer contactele de pe el pe un nokia 6630 cu ajutorul SIMului. Cablul USB nu mai merge deloc, lasand la o parte softurile proaste ptr el.

Insa contactele de pe tel nu vrea sa le copieze in nici un fel pe SIM. Invers poate. Acel Nokia poate sa le copieze in ambele moduri.

Acum ce pot face? Sa le copiez sau sa le transfer pe fiecare in parte iese din discutie.

Editat de andreimogos, 20 septembrie 2007 - 19:54.


#318
_SAM

_SAM

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 281
  • Înscris: 28.01.2005
pana la urma, decodarea de la un telefon codat pe orange, myx5-2 (are vreo 6 ani, deci nu e foarte noua versiunea de software) se poate face acasa, doar cu ce a venit in pachet (adica n-am cabluri speciale, etc)?
si daca nu, cam cat mai costa prin service-uri decodarea?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate