Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

Caut investitor

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#55
archimex2002

archimex2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 30.12.2006

View Postkappa_man84, on Aug 2 2007, 16:21, said:

adica doar sa investesti 10k E si sa stai pe fotoliu sa vina profitul nu? :rolleyes:

  Pai ce te face sa crezi ca imi las afacerile care imi merg si care necesita prezenta mea sa ma angajez total intr-o afacere care doar imi place ca idee.Nu stiu cit e de investit,o sa reiasa asta din planul de afaceri si atunci o sa discutam eventual si impartirea procentelor.Relax,nu prea am timp sa stau in fotoliu si sa astept banii B) Plus de asta se pare ca nu esti atent la topic.Omul cauta investitor nu asociat...

Edited by archimex2002, 02 August 2007 - 15:27.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate