Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin

Best cooler

Program vizibilitate intre puncte
 Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...

Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...
 Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire

Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"
 Alternativa la Oppo Find X5 in ac...

Perioada de proba fara contract

Idee articol stiintific Cisco/ret...

Setare/reglare AC pentru confort ...
 

E50 Share`uieste tot la conexia bluetooth !

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
sstorm

sstorm

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 311
  • Înscris: 04.03.2007
Am un e50 de aprox o luna , cand l-am luat am transferat cate ceva de pe samsung`ul meu si am constatat cu stupoare ca la comanda Browse File de pe samsung (dupa ce s-a realizat conexia ) share`uieste tot C: si E: (E: in cazul in care aveti memory card ) cu posibilitatea de a copia tot de pe tel sau de a sterge tot fara (comanda  delete all nu merge la toate modelele de samsung) sa te mai anunte de loc dupa ce s-a realizat conexia bluetoth. Am sunat la Nokia si i-am intrebat daca e` normal sa permita acest lucru, binenteles ca au aruncat vina pe vodafone (in cazul meu) dar dupa lungi discutii cu cei de la service au confirmat ca este o problema de soft si au trimis la nokia Filanda o sesizare la care nici pana astazi nu au un raspuns.

  Fiti cu bagare de seama cu cine faceti conexi prin bluetooth ca va poate copia tot din telefon  (inafara de contacte,mess dar permite copierea sau stergerea la tot ce inseamna documenete, video, audio, etc).

                PS si anumite modele de LG se comporta la fel la comanda Browse File de la samsung`uri, poate mai sunt si altele dar nu am avut ocazia sa incerc

#2
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.930
  • Înscris: 09.10.2003
Subscriu...de kkt rau de tot.
Bine ca nu sunt multe telefoanele care au functia de browse files.. Ce mi se pare cel mai naspa este faptul ca poate sa stearga absolut orice fara nici un fel de restrictie.

#3
sstorm

sstorm

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 311
  • Înscris: 04.03.2007
probabil ca o sa rezolve problema asta la urmatorul update, de multe ori imi vine sa trec pe samsung symbian (am un 820, ma tine bateria maxim 20 ore, ma luat valu cand l-am cumparat ) ca figurile astora de la nokia cu intimitatea (bipul la inregistrari, sunetul la foto, cred ca n-ar concepe o comanda de genu browse files :) ) ma scoate din sarite.

Editat de sstorm, 28 martie 2007 - 09:07.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate