Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Windows Xp security

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
alinutz

alinutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 27.12.2001
salutare ...
am si eu o problema, legata de winxp si mai exact de update. de ceva timp, xp-u' meu nu vrea sa-si mai faca update de pe site-u' lor zicand ca "Cannot Validate The Product Key". fratilor e disperant si m-am mai intepat si cu prostia aia de blast si nu am reusit sa downloadez patchu' ala de nici o culoare, am luat cu alt win. de la ce poate sa fie ? ceva servicii dezactivate ? serialu' este bun, si nu vreau sa-l reinstalez ca are aproape un an, si se tine super bine, e cu sp1 cu tot pe el, mai putin ultimile patchuri... are careva vreo idee sa ma ajute si pe mine ?

#2
blonda_buna_rau

blonda_buna_rau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.08.2003
Esti sigur ca are licenta buna? Pentru ca mesajul apare cand nu e buna cheia de activare.

#3
ToSHZ

ToSHZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 17.09.2002
mesajul cu "Cannot Validate The Product Key" apare cand CD-Key-ul cu care a fost instalat windows-u` nu este bun, nu are nici o legatura cu cheia de activare.

#4
alinutz

alinutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 27.12.2001
sunt SIGUR ca keyu' este bun, altceva ? am umblat cu xp-antispy in el si la ultimile chestii cu regsvr ala ... s-ar putea sa fie de acolo ?
p.s. : cu cheia respectiva a mers updateu'

#5
Guest_Lord Kelvin_*

Guest_Lord Kelvin_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Cumpara-l cu licenta

#6
[mx]n0b0dy

[mx]n0b0dy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 08.03.2003
sunt SIGUR ca keyu' este bun

Si eu te asigur ca daca primesti exact mesajul pe care l-ai scris atunci keyul sigur NU este bun (in sensul de legal/legit). Gasesti info despre asta chiar si pe site-ul microsoft in knowledge base.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate