Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 

Implementare plata on-line

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
6 răspunsuri în acest subiect

#1
mihhu

mihhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 76
  • Înscris: 11.11.2005
Salut! Vreau sa imi introduc pe site un sistem de plata on-line. Imi puteti spune care ar fi variantele cele mai bune si la ce costuri sa ma astept? Mersi mult!

#2
akenathon

akenathon

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 503
  • Înscris: 16.02.2006
una dintre solutii ar fi "GECAD ePayment" ... scrie tu un mail la adresa [email protected] si da cat mai multe detalii despre ceea ce doresti sa implementezi pe site. o sa-ti raspunda in maxim 48 de ore...  :peacefingers:

Editat de akenathon, 30 aprilie 2006 - 08:50.


#3
adrianna

adrianna

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 367
  • Înscris: 24.08.2005
gecad sunt slabi, incearca www.2co.com

#4
adi_novac

adi_novac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 56
  • Înscris: 15.05.2004
2co.com nu este un payment gateway. Pe cartea de credit a clientul va scrie 2co.com si nu numele firmei tale. 2co.co este un intermediar care cumpara de la tine pentru a vinde imediat clientului tau retinandu-si un comision. Dar pentru start-up bussinesuri este ok. Ar mai fi spacecoin.com dar comisioanele sunt mari...

#5
mihhu

mihhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 76
  • Înscris: 11.11.2005
Mersi mult pentru lamuriri. Pe mine m-ar interesa in perspectiva clientii din ro. Am mai aflat de dotcommerce si  procesor.

#6
cosx

cosx

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 460
  • Înscris: 24.02.2005
La comisioanele care sunt la noi...respectiv intre 5 si 6,5% per tranzactie...trebuie sa ai adaos sanatos ...sau sa te cheme Altex sa vinzi in cantitati industriale..atunci poti negocia comisioane mai mici.
Si eu am incercat si nu merita. Trebuie sa ai peste 10-15% comision ca sa se justifice.

#7
make_it_happen

make_it_happen

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 06.09.2006
Astia de la spacecoin.com cer tot felul de tampenii, 5 documente scanate in lb. engleza: Confirmation of residential address, Description of the business model, Original valid certified copy of passport, Certificate of incorporation si Bank reference. Aveti idee, si la 2checkout cer chestii din astea sau alte documente scanate ca n-am chef sa dau 49$ degeaba ? Eu unul nu am firma si sunt persoana independenta, trebuie neaparat sa-mi fac firma ca sa vand online prin Visa/Mastercard ?  :angry:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate