Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 

Seat ar putea renunța la producția de mașini, repoziționându-se ca un producător de mobilitate urbană

* * * * * 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
18 răspunsuri în acest subiect

#19
sirronkcuhc

sirronkcuhc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.303
  • Înscris: 05.10.2022

View PostKiloW, on 13 mai 2023 - 17:54, said:

E foarte ușor sa știi cine a fost și să ai grijă să nu mai pupe o mașină de la nicio firma din țară timp de 20 ani
E usor dar chiar si in alte tari cand am luat masina si trimis poze cu ce jeg era acolo, mi-au dat un "sorry, here's $10 credit".

Unul cred ca a lasat un caine in masina cat timp a fost la cumparaturi ca era plin de par pe toate scaunele si geamurile linse. (sunt aproape convins ca ala care a lasat masina asa nici nu se supara daca o primeste in acelasi mod asa ca.... cine stie cand apuca unul sa raporteze)

Editat de sirronkcuhc, 16 mai 2023 - 15:58.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate