Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

subiecte admitere politehnica?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
marshallmatters

marshallmatters

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.03.2006
unde pot gasi subiectele de admitere la universitatile de politehnica de anii trecuti? (m-a interesa in special la Timisoara-ca eu acolo vreau sa ma duc :P )
Pe site-ul universitatii de politehnica din Timisoara nu am gasit nimic,iar la cluj am gasit ceva de 2003-2004 dar erau doar 15 exercitii.
Mai demult erau ceva carti cu probleme ce s-au dat la admitere la diverse facultati....acuma nu mai is carti de genu ala?....ca eu nu am gasit...

#2
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Incearca la decanat.

#3
OPPiuM

OPPiuM

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 28.11.2005
Subiectele care s-au dat in trecut nu conteaza....cel putin la Politehnica din Timisoara...
Examenul de admitere este grila (da aflii cat ai luat in acceasi zi!) :coolspeak: , iar toate aceste subiecte se gasesc stranse intr-o culegere pe care o poti cumpara din facultate de exemplu......Apropo sunt in jur de 2000 de probleme  :death: ....foarte grele :cursing:

Bafta..

#4
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
La examen nu primesti doar din acea culegere, ar fi prea frumos.

#5
andragony

andragony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 22.08.2005

View Postnecromanc, on Apr 17 2006, 17:47, said:

La examen nu primesti doar din acea culegere, ar fi prea frumos.
ba da, majoritatea sunt de acolo.

#6
osicaso

osicaso

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 29.01.2007

View Postmarshallmatters, on Mar 26 2006, 14:01, said:

unde pot gasi subiectele de admitere la universitatile de politehnica de anii trecuti? (m-a interesa in special la Timisoara-ca eu acolo vreau sa ma duc :P )
Pe site-ul universitatii de politehnica din Timisoara nu am gasit nimic,iar la cluj am gasit ceva de 2003-2004 dar erau doar 15 exercitii.
Mai demult erau ceva carti cu probleme ce s-au dat la admitere la diverse facultati....acuma nu mai is carti de genu ala?....ca eu nu am gasit...

Incearca...AICI. ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate