Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 

3G/4G XS Max

  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
geodamian

geodamian

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 25.06.2017
Salut! Am si eu o problema la un xs max si anume : am in bara de semnal 4/4 liniute si pe 3g si pe 4g vocea functioneaza dar internetul nu.. are momente si momente .. nu este din vina operatorului deoarece am schimbat si sim ul si l am bagat si n alt telefon ! Am incercat sa dau si factory reset cu iTunes degeaba am resetat si network setting la fel .. in zadar.Acum intrebarea este daca s a mai confruntat cineva cu asemenea problema si daca l as trimite in garantie as avea sanse sa mi l schimbe?


#2
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
De schimbat, ma indoiesc. Daca l-ai resetat si nici de la operator nu e, cea mai buna varianta e garantia. Altfel te vei uita la el ca la tablou.

Daca esti pe Orange cu abonament, ai incercat e-sim?

Edited by Pololica, 23 August 2019 - 08:26.


#3
geodamian

geodamian

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 25.06.2017
am avut si e-sim la fel facea acum am trecut din nou pe sim
normal

#4
vali79m

vali79m

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 04.05.2006
Buna seara, am de vreo 2 saptamani la XS Max urmatoare problema: pe parcursul unei zi nu imi ma funtioneaza internetul desi in bara imi arata activ. Initial am crezut ca e de la cartela dar am schimbat-o si face la fel, am dat si reset la configurari de retea. Astazi sun la Vodafone si imi comunica ca este o problema din IOS 13 si ca au trimis de vreo 2 saptamani la Apple problema dar ca nu au primit inca niciun raspuns. Ca sa imi functioneze internetul trebuie a inchid si sa deschid telefonul de 2-3 ori.
A mai patit cineva aceasta problema la Orange? Imi vine greu a crede ca e doar la Vodafone.

Edited by vali79m, 13 October 2019 - 22:02.


#5
Garkan

Garkan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.05.2017
Am avut ios 13 pe xs max+orange, nu au fost probleme. Acum am xr+orange+ios13 si nu sunt nici pe acesta probleme cu datele.

#6
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Eu am avut mereu problema asta. Si pe primul X, si pe al doilea. Trebuie sa dezactivei 4G-ul si iti va merge pe 3G. Apoi reactivezi 4G si va merge iarasi. Am fost pe Three UK, iar acum m-am portat pe Vodafone UK. Astept sa vad daca problema exista si la noul operator.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate