Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 

Instalarea Windows 10 se blocheaza

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018

View Postlost_in_a_dream, on 16 iulie 2019 - 14:09, said:

Okay. Problema s-a rezolvat. A venit azi meseriasul si, din ce am inteles de la el, se pare ca nu trebuia sa las stick-ul sa booteze singur ci sa intru in Boot Menu si sa aleg de acolo varianta cu UEFI.
Cred ca am apus asta, din pacate pe alte topicuri, de 180 de ori: stickul trebuie "imperecheat" cu setarile BIOS: ambele BIOS/MBR sau ambele UEFI/GPT.
Si, la fel, am intrebat de 187 de ori, din pacate tot pe alte topicuri: cum ai facut stick, cum ai setat BIOS ?
Da, 99% aia a fost problema/solutia.

Edited by trollerul_de_serviciu, 17 July 2019 - 14:12.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate