Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Aplicatie blocare apeluri

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
elmacount

elmacount

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.07.2011
Buna ziua la toata lumea,
as dori si eu o aplicatie de blocare apeluri si trimitere sms uri personalizate cand se blocheaza apelul automat.
multumesc

#2
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,884
  • Înscris: 03.02.2005
1. Nu folosi CAPS pentru titluri.
2. Modelele de Android mai noi pot "nativ" bloca apeluri pe baza numerelor de telefon pe care tu le adaugi cand esti sunat sau le introduci manual.
3. Nu stiu sa existe asa ceva, sa-ti faca toate astea, e o chestiune customizabila si nu cred ca si-a batut capul careva. Poti eventual incerca, pentru chestii mai complicate sa folosesti: https://www.androidcentral.com/tasker
Adica, mai multe detalii despre ce pasi ar presupune sa faci in acest sens: https://www.computer...roid-phone.html

Edited by Ciubex, 27 September 2018 - 12:35.


#3
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017
1. Pentru blocarea apelurilor și SMS-uri nedorite există Truecaller (https://play.google....ruecaller&hl=ro).
2. Nu înțeleg la ce te referi când spui "SMS-uri personalizate". SMS-uri personalizate poți trimite de pe orice aplicație de mesagerie (Skype, WhatsApp, Truecaller). Știu că exista/există o astfel de funcție/opțiune robot-automat pentru apelurile nepreluate.

#4
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Black list .

#5
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,460
  • Înscris: 02.09.2016
Daca pe dispozitiv este instalat un program de protectie (Antivirus) acesta este posibil sa aiba  in setari optiunea calls blocking etc.

#6
elmacount

elmacount

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.07.2011
pe blackberry passport am  o aplicatie care imi blocheaza apelurile vocale de pe gsm dar si trimite un mesaj automat scris de mine pentru ce treaba am in momentul respectiv.
deci pe android nu ai asa ceva?
din ce vad nu exista asa ceva pe android.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate