Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 

DN 7A Brezoi-Petrosani

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
valentinag

valentinag

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 10.08.2007
Acum 2 saptamani, ne-am blestemat zilele ca am fost Petrosani-Obarsia Lotrului. Un drum de pamant, cu usoare urme de asfalt, plin de gropi, vai de lume!

#38
alin2pas

alin2pas

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,388
  • Înscris: 29.01.2008
O filmare recentă cu drumul - dezastru de unde încep Cheile Jiețului și până la Groapa Seacă: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lYo-m17SSeA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Cu atenție, se poate trece și cu mașini cu gardă mai joasă, dar parcă e un drum de test pentru suspensii.

#39
OvidiuNS

OvidiuNS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,865
  • Înscris: 04.07.2010
Mda, bine am făcut că nu l-am parcurs. Mulțumiri pentru filmuleț !
Pe 30 iunie aveam de gând să parcurgem TA de la Novaci la Obârșie ca să mâncăm păstrăvi la tigaie, apoi să ieșim la Petroșani pentru o cafea la Keops și în sfârșit revenirea la Tg.Jiu cu oprire la Lainici.
Dar la Lainici parcarea e decopertată toată (se lucrează), iar prin Cheile Jiețului aveam o strângere de inimă, fiindcă deja s-a dovedit și răsdovedit că harta calității asfaltului de pe proinfrastructura.ro e în urmă rău.
Așa că am coborât doar până la Stâna Ștefanu pentru un Tocan de Berbecuț și am făcut cale întoarsă, fiindcă TA doar până acolo e de văzut, prin pădure nu avea rost să mai mergem.


Sănătate și tcb !

Edited by OvidiuNS, 04 July 2021 - 19:19.


#40
alin2pas

alin2pas

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,388
  • Înscris: 29.01.2008
Mă bucur că am putut fi de ajutor.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate