Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Problema tableta Acer

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Blu_E

Blu_E

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 06.05.2015
Salut si Craciun Fericit tuturor!

Matusa mea are o tableta Acer, android 4.4.4, 1GB RAM. Totul a mers bine, pana candd de 2-3 zile tot intampina o problema cand vrea sa intre pe facebook, Google Chrome, Messenger si alte aplicatii, cand deschide o aplicatie ii afiseaza mesajul Din pacate aplicatia x sa inchis. Si nu poate sa intre in acele aplicatii. Am incercat sa resetez tableta, am dezinstalat aplicatiile ce nu ii erau de folos, memoria RAM nu e incarcata cum am vazut in unele articole pe internet, am luat si o aplicatie pentru golirea memoriei cache si degeaba. Voi ati intampinat astfel de peobleme? Ce ar trebuii sa fac? A mers totul bine pana cand a venit de la servici si a vrut sa intre pe facebook si a aparut acel mesaj.

#2
Buleandra94

Buleandra94

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 644
  • Înscris: 19.08.2007
Incearca un factory reset.

#3
Blu_E

Blu_E

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 06.05.2015
Am incercat si asa :(. Ma gandesc ca a fost wifi activat cat timp matusimea a fost la servici si poate a avut loc o actualizare la soft, dar nu cred sa se actualizeze atata timp cat nu accept instalarea sau sa imi fi trimis macar o notificare. Ce alte solutii imi recomandati?

#4
Wzzz

Wzzz

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,712
  • Înscris: 10.05.2011
Sa cauti un firmware.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate