Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Eroare incarcare formular
 merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...
 Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...
 Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...
 

0214085657, numar de telefon necunoscut care ma suna si stie lucruri despre familia mea

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017
Daca mai suna vreodata ...incarca-le frigideru cu de toate Posted Image)).... indiferent cine ar fi n-au ce sa-ti faca decat daca crezi vrajeala lor.... inclusiv de pe la recuperari credite... nu-i baga in seama.... m-ai mult de o treime din venit n-au cum sa--ti ia si asta dupa ce hotaraste o instanta de judecata nu ei

View PostLunaCrystal, on 27 aprilie 2017 - 02:37, said:

Asta e tactica de a afla diverse informatii despre persoanele datoare a recuperatorilor de credite.
... ce-mi place chestia asta.... recuperator de credite Posted Image))))... si ce face asta? .... se baga in seama aiurea ca nimeni legal nu-l baga in seama. Poprirea pentru inchiderea creditului se face prin instanta si prin executor judecatoresc Posted Image)). Recuperatorul de credite este o meserie care nu exista, creeata special ca un prost sa se creada important....  si n-are nici un drept sa se bage in viata si-n veniturile tale

Edited by bogdan181180, 27 April 2017 - 06:30.


#20
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,614
  • Înscris: 20.10.2006
Recuperatorii de credite sunt firme specializate in asta. Exista. Treimea din venit pot sa ti-o ia doar daca ai pe bune datorii si asta tu personal nu cine stie cine. Una din tacticile lor de a afla informatii despre datornic este si sa contacteze rude, vecini probabil si prieteni daca stiu ca persoana x e prieten cu y. Eu am patit sa fiu sunat de recuperatori pe un sim nou cumparat din magazin si sa caute o persoana pe care nu o cunosc. Si evident nu era dat nici la avon numarul respectiv fiind abea activat. Sau cel putin nu de catre mine, cine stie ce o fi facut vechiul proprietar.

Edited by LunaCrystal, 27 April 2017 - 11:33.


#21
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,198
  • Înscris: 18.04.2008
Pe mine mă suna pe fix pentru un vecin până i-am luat la rost și abia (nu abea) am scăpat de ei.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate