Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

[Rezolvat] Nu se incarca unele site-uri, Cub Linux!

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Azm2011

Azm2011

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 07.08.2011
Am o problema, de mai bine de 1 saptamana nu mi se mai incarca corect unele site-uri, gen olx, emag, la jumate. Acelasi simptom si pe Chromium si pe Opera se petrece, in schimb pe softpedia , youtube , etc . totul se incarca normal..Atasez o imagine mai jos:

//Memoria browserului a fost golita si tot asa face.

Attached Files


Edited by Azm2011, 02 February 2017 - 10:52.


#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Timeout? Congestie? Iti incarca elementele mici, text, etc, restul nu => fie pierderi sau vreo legatura congestionata probabil. Vezi un ping in site-urile in discutie cum se prezinta, pierderi, timpi de raspuns. Ai firewall care blocheaza anumite IP-uri sau ceva?

#3
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013

View PostAzm2011, on 02 februarie 2017 - 10:51, said:

Am o problema, de mai bine de 1 saptamana nu mi se mai incarca corect unele site-uri, gen olx, emag, la jumate. Acelasi simptom si pe Chromium si pe Opera se petrece, in schimb pe softpedia , youtube , etc . totul se incarca normal.

Dar pe un web browser mai bine "articulat" se manifesta problema respectiva?

#4
Mr_nobody_

Mr_nobody_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,000
  • Înscris: 03.02.2017

View PostAzm2011, on 02 februarie 2017 - 10:51, said:

Am o problema, de mai bine de 1 saptamana nu mi se mai incarca corect unele site-uri, gen olx, emag, la jumate. Acelasi simptom si pe Chromium si pe Opera se petrece, in schimb pe softpedia , youtube , etc . totul se incarca normal..Atasez o imagine mai jos:
Încearcă să aduci la zi browser-ul, văd că nu-ți acceptă nici conexiunea prin https.

#5
Azm2011

Azm2011

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 07.08.2011
Mr_nobody_ am facut ceea ce mi-ai zis si totul a revenit la normal. Multumesc!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate