Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Recomandare Troller!

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,176
  • Înscris: 06.02.2011
Salut,
Dupa trei drumuri dus-intors cu avionul trolerul meu lambertozzi a inceput sa cedeze, mai exact i-a sarit o roata, e si din ala cu 4 roti iar la cum le arunca aia in cala avionului....
Asa ca m-am gandit sa-mi cumpar altul cu roti "ingropate", am gasit doua variante de la Lamonza doar ca unul cica e din material EVA (nu stiu exact la ce se refera, ma face sa cred ca ar fi mai bun...) mai scump si unul din poliester. Mai jos am pus link-urile cu ele, care considerati ca este  mai bun dintre cele doua?:
http://www.emag.ro/t...u/pd/DXCFV2BBM/
http://www.emag.ro/t...n/pd/DRCFV2BBM/
Poate este careva mai experimentat ca mine in domeniul trollere sa-si dea o parere mai avizata :) Sau daca sunt variante mai bune in bugetul de 250Ron....

Multumesc anticipat!

#2
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009
Mie mi-a cumparat compania un set complet de samsonite. Daca prinzi o promotie, iti recomand.

#3
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Pe mine unul acesta nu m-a dezamagit niciodata https://www.amazon.c...deID=9479199011

#4
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

 OriginalCopy, on 23 ianuarie 2017 - 22:55, said:

Pe mine unul acesta nu m-a dezamagit niciodata https://www.amazon.c...deID=9479199011
Ce stie sa faca?

#5
strongsss

strongsss

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,334
  • Înscris: 27.10.2007
lamonza , dar modelul mai scumput, sunt destul de solide . nu stiu exact care, te uiti in magazin si se vede care e mai solid si care e panza curata. unul similar a rezistat 4 ani pe mana unui student navetist, nu mai am ce sa -i cer ..

#6
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

 don_dannielo, on 23 ianuarie 2017 - 23:03, said:

Ce stie sa faca?
Sa reziste

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/UI8ZsaSYAms?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,176
  • Înscris: 06.02.2011

 strongsss, on 23 ianuarie 2017 - 23:04, said:

lamonza , dar modelul mai scumput, sunt destul de solide . nu stiu exact care, te uiti in magazin si se vede care e mai solid si care e panza curata. unul similar a rezistat 4 ani pe mana unui student navetist, nu mai am ce sa -i cer ..
Tocmai aici e nedumerirea mea, amandoua arata cam la fel singura diferenta fiind materialul.....

#8
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,595
  • Înscris: 17.08.2007
Daca obisnuiesti sa circuli des ia-ti un Samsonite sau Delsey sau altceva serios. Cat dai pe petardele astea Lambertazzi si alte aiureli tot cat dai pe unul de firma ajungi sa cheltui. Ti-o spune un om care circula de 10 ani intensiv.

LE: si ca sa nu dau 30 lei de cate ori pun valiza la cala mi-am cumparat folie stretch si ii trag o infoliere de protectie de acasa.

Edited by atupi, 24 January 2017 - 01:00.


#9
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,176
  • Înscris: 06.02.2011
Circul de 2-3 ori dus-intors/an, nu cred ca merita sa investesc o suma mare doar pentru atat..... De asta ma oprisem la cele doua doar ca nu stiu dacxa merita diferenta de bani de la unul la altul...

#10
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,176
  • Înscris: 06.02.2011

 strongsss, on 23 ianuarie 2017 - 23:04, said:

lamonza , dar modelul mai scumput, sunt destul de solide . nu stiu exact care, te uiti in magazin si se vede care e mai solid si care e panza curata. unul similar a rezistat 4 ani pe mana unui student navetist, nu mai am ce sa -i cer ..
Multumesc de raspuns.
Modelul mai scump a rezistat 4 ani?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate