Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Recomandare mouse si tastatura.

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
2sheyy

2sheyy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 10.09.2013
Vreau sa imi schimb mouse-ul si tastatura, caut ceva fara fir.  momentan am un kit microsoft Wireless Desktop 2000, nu prea sunt multumit de el. Ce imi recomandati? Multumesc

#2
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,126
  • Înscris: 04.09.2013
Ce te nemultumeste la el? Eu am microsoft desktop 3000 insa varianta cu fir si ma gandeam sa imi cumpar fara fir. nu ti recomand daca nu-ti place ce ai deja pentru ca diferentele la butoane nu sunt asa mari. F-urile sunt foarte mici si iti trebuie putin timp sa te obisnuiesti. Mie imi plac pentru ca le folosesc de aproape 10 ani. Sunt la a 2-a tastatura de acest fel. Insa am la birou un HP banal (http://thinkgreenpc..../m/img_5837.jpg) in care tot trag pumni in escape si o brutalizez fara niciun favor de aproape 2 ani si e tapana in draci. are butoanele mult mai proeminente decat microsoft 3000. poate una d-asta ar trebui sa cauti. cu butoane o idee mai reliefate. cat despre tehnologia wireless, n-am nici cea mai mica idee. n-am folosit pana acum, insa cum am zis, intentionez sa o fac.

#3
2sheyy

2sheyy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 10.09.2013
Butoanele sau sters foarte repede. Caut ceva mai de calitate si mai profesional.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate