Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 

Monede de 1 si 2 Euro?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
PaulFCB

PaulFCB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.238
  • Înscris: 22.04.2009
Nu am conturi in Euro, deci nu ma priveste.

Dar in caz ca vreau sa schimb o suma USD in Euro si da cu virgula, atunci poate o sa aibe nevoie de monezi.

#20
DanCodrea

DanCodrea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 23.11.2015
BCR - oricare sucursala (din spusele doamnei de la BCR Central), am schimbat pe 28.01.2016, ATENTIE comision 20%, adica am avut 9 euro din care nu mi- au dat lei decat pt. 7,20 euro...!!! Macar se poate pt. monedele de 1 si 2 euro ... Pt. celelalte ( si am ceva adunate, aprox. mananc o zi la Paris din supermarket, si cine a fost a vazut ce scump este Parisul), ma uit la ele si ma intreb daca mai ajung sa le mai cheltuiesc ... Oricum suntem un popor de cretini, frustrati, retardati, nesimtiti, dobitoci, inculti, etc ... Nu inteleg de ce moneda nationala in circulatie iti este refuzata, 5 bani si 1 ban  ...

Editat de DanCodrea, 30 ianuarie 2016 - 12:13.


#21
mateus13

mateus13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.098
  • Înscris: 23.02.2014
Daca are cineva din Cluj, pana la 30 euro in monezi si vrea sa-i schimbe, sa ma contacteze pe PM

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate