Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

MEC - Ministeru ..

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
George02

George02

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 356
  • Înscris: 09.01.2011
Problema sta in felul urmator. Sunt anul intai la o facultate la care am intrat (m-am inscris) depunand o adeverinta in locul diplomei de bacalaureat. Ideea e ca am primit o oferta de angajare si mi s-a spus ca ar trebui sa prezint anumite documente. Eu intr-a 12 - a fiind pe profil mate-info am dat un atestat, un atestat care atesta ca am calificarea de Programator Ajutator. Chestia e ca .. nici pe asta nu il am. Intrebarea e .. ce face MEC (Ministeru Educatiei si Cercetarii) ? Nu are bani sa scoata niste diplome la imprimanta ? Nu are tus ? Ce nu are ?

Ce pot face ? Am inteles ca .. pentru diploma de bac pot sa aduc o adeverinta(adica cea pe care am depus-o la facultate) dar pentru diploma care atesta ca am o calificare de unde sa o iau ?

Edited by George02, 28 January 2015 - 18:07.


#2
hvoicu

hvoicu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 05.03.2004
Te duci la liceu la secretariat si primesti o adeverinta ca ai sustinut atestatul si ai luat calificativul x.  Daca refuza, le trimiti prin posta o cerere de eliberare a adeverintei, cu confirmare de primire. Sunt obligati sa raspunda in 30 de zile.

#3
rinser

rinser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 03.11.2010
Si daca nu raspund li se intampla...ce? Orice lege se bazeaza pe actiuni punitive. Altfel e doar o buna intentie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate