Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

Medic de familie Cluj-Napoca

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
hajnidaniel

hajnidaniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.10.2014
Hey guys,

Caut de ceva vreme un medic de familie ok in Cluj-Napoca avand in vedere ca m-am mutat aici de mai mult de 5 ani si trimiterea retetelor prin colet e o procedura foarte indelungata si si scumpa.

Asadar as aprecia niste recomandari, de preferabil din zona Manastur.

Multumesc :)

#2
Peter Blood

Peter Blood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,835
  • Înscris: 13.02.2007
Poate gasesti asa

#3
hajnidaniel

hajnidaniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.10.2014
Cred ca stii bine ca nu asta era ideea si ca e usor de gasit o lista banala de medici, dar ma asteptam la niste recomandari de la persoane care au avut de a face cu medicii respectivi si pot garanta profesionalismul acestora.
Totusi sarcasmul tau a fost notat. Poate altii o sa te considere amuzant.

Edited by hajnidaniel, 02 December 2014 - 15:01.


#4
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

 hajnidaniel, on 02 decembrie 2014 - 14:59, said:

Cred ca stii bine ca nu asta era ideea si ca e usor de gasit o lista banala de medici, dar ma asteptam la niste recomandari de la persoane care au avut de a face cu medicii respectivi si pot garanta profesionalismul acestora.
cum as putea eu sa garantez ?

#5
hajnidaniel

hajnidaniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.10.2014

 jobist, on 02 decembrie 2014 - 15:05, said:

cum as putea eu sa garantez ?

Garanta e prea mult spus, recunosc. Oricum, mersi de welcome pe forum, baieti :))

#6
alionte

alionte

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 977
  • Înscris: 23.06.2005

 hajnidaniel, on 02 decembrie 2014 - 14:47, said:

Hey guys,

Caut de ceva vreme un medic de familie ok in Cluj-Napoca avand in vedere ca m-am mutat aici de mai mult de 5 ani si trimiterea retetelor prin colet e o procedura foarte indelungata si si scumpa.

Asadar as aprecia niste recomandari, de preferabil din zona Manastur.

Multumesc Posted Image

Nu cunosc Manasturul foarte bine,dar ar fi mai nimerit sa mergi pe unde sint medici de familie si sa iei legatura direct cu oamenii care ies de la ei. Or sa ti spuna daca merita sau nu sa te inscrii la ei. Oricum, cred ca cel mai nimerit e sa te inscrii la cel mai apropiat de domiciliu si daca vezi ca nu esti multumit ,te transferi la altul.Pe forum  nu poti fi chiar sigur de ce informatii afli...Sint unii care fac si misto de tine.Mie mi s-a intimplat.

#7
Silent_Runner

Silent_Runner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,634
  • Înscris: 29.05.2004
Nu stiu exact daca e in Manastur, dar pot sa-ti spun ca dr. Vitalie Vrabie e profesionist.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate