Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 

Depanero.ro - Pareri / Sugestii / Reclamatii

- - - - -
  • Please log in to reply
881 replies to this topic

#703
adicontakt

adicontakt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,201
  • Înscris: 24.08.2007
la 112 kg nu e de mirare ca s-a intepenit

#704
Bahuru

Bahuru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 21.03.2016
Am primit "refuz reparatie" la un aspirator, pe motiv ca ar fi avut un filtru infundat. Nu am animale de companie si a fost utilizat intr-un apartament mic de doua camere. Cu alte cuvinte, aspiratorul meu s-a stricat din cauza prafului. Multumim Depanero!

#705
Depanero

Depanero

    Official Depanero Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 67
  • Înscris: 16.02.2015

View PostBahuru, on 21 iunie 2017 - 09:46, said:

Am primit "refuz reparatie" la un aspirator, pe motiv ca ar fi avut un filtru infundat. Nu am animale de companie si a fost utilizat intr-un apartament mic de doua camere. Cu alte cuvinte, aspiratorul meu s-a stricat din cauza prafului. Multumim Depanero!
Buna ziua, dorim sa va ajutam cu un raspuns, dar inainte de toate, va rugam sa ne oferiti numarul fisei RMA si numele complet. Puteti face acest lucru aici sau transmitandu-ne un mesaj pe pagina noastra de Facebook. Toate cele bune, Carmen, Depanero

#706
diliuleutzudeaur

diliuleutzudeaur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.01.2008
@Depanero, ce parere aveti despre celelalte plangeri impotriva firmei dvs? Nu am vazut niciun comentariu cu privire la ele. Puteti incepe chiar cu cele spuse de mine.

#707
Depanero

Depanero

    Official Depanero Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 67
  • Înscris: 16.02.2015

View Postdiliuleutzudeaur, on 23 iunie 2017 - 18:07, said:

@Depanero, ce parere aveti despre celelalte plangeri impotriva firmei dvs? Nu am vazut niciun comentariu cu privire la ele. Puteti incepe chiar cu cele spuse de mine.
Buna ziua, ne pare rau pentru neplacerile ce reies din comentariile Dvs. Va rugam sa ne oferiti numarul fisei de service, precum si numele complet. Puteti face acest lucru aici sau transmitandu-ne un mesaj pe pagina noastra de Facebook. Cu siguranta va vom oferi un raspuns. Toate cele bune, Carmen, Depanero

#708
diliuleutzudeaur

diliuleutzudeaur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.01.2008

View PostDepanero, on 23 iunie 2017 - 20:49, said:

Buna ziua, ne pare rau pentru neplacerile ce reies din comentariile Dvs. Va rugam sa ne oferiti numarul fisei de service, precum si numele complet. Puteti face acest lucru aici sau transmitandu-ne un mesaj pe pagina noastra de Facebook. Cu siguranta va vom oferi un raspuns. Toate cele bune, Carmen, Depanero
Sa va ofer un nume si un numar de fisa pentru a comenta faptul ca mi-a fost trimis produsul altui client?! Nu vad rostul.

#709
Depanero

Depanero

    Official Depanero Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 67
  • Înscris: 16.02.2015

View Postdiliuleutzudeaur, on 24 iunie 2017 - 18:51, said:

Sa va ofer un nume si un numar de fisa pentru a comenta faptul ca mi-a fost trimis produsul altui client?! Nu vad rostul.
Buna ziua, ne cerem scuze daca asa sta situatia. Cu siguranta colegii nostri au facut tot posibilul sa indrepte lucrurile. Va multumim pentru feedback-ul Dvs, este foarte valoros pentru noi. Va stam la dispozitie cu orice alte detalii. O zi minunata in continuare! Carmen

#710
andrei_ionut

andrei_ionut

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 29.10.2016
Buna ziua Depanero.

As dori sa imi spuneti va rog daca telefonul meu a fost reparat la dvs. Sa va transmit S/N'ul prin PM?

#711
cccrys

cccrys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 18.08.2005
Am un laptop Lenovo Ideapad 700 15ISK si vreau sa ii fac upgrade de ram.Nu are usita speciala si trebuie desfacut tot capacul din spate.
Am sunat la depanero (service autorizat) sa intreb daca trebuie sa merg cu el la service pt upgrade sau pot face eu.Mi s-a recomandat sa merg la service pentru nu pierde garantia si costa 140lei?!!

Cum vine asta???

#712
1play

1play

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 08.06.2017
Daca nu ai sigiliu pe suruburile de la capac, ar trebui sa fie valabila garantia chiar daca faci upgrade.

#713
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Mi-e greu sa cred ca doar depanero este service lenovo in ro.

#714
Depanero

Depanero

    Official Depanero Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 67
  • Înscris: 16.02.2015

View Postandrei_ionut, on 27 iunie 2017 - 07:23, said:

Buna ziua Depanero.

As dori sa imi spuneti va rog daca telefonul meu a fost reparat la dvs. Sa va transmit S/N'ul prin PM?
Buna ziua, da, va rugam sa ne transmiteti numele complet, precum si numarul fisei de service. In plus, in orice moment puteti verifica status-ul reparatiei accesand www.depanero.ro, "Afla in ce stadiu se afla produsul tau". O zi minunata! Carmen, Depanero

#715
diliuleutzudeaur

diliuleutzudeaur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.01.2008

View PostDepanero, on 24 iunie 2017 - 18:59, said:

Buna ziua, ne cerem scuze daca asa sta situatia. Cu siguranta colegii nostri au facut tot posibilul sa indrepte lucrurile. Va multumim pentru feedback-ul Dvs, este foarte valoros pentru noi. Va stam la dispozitie cu orice alte detalii. O zi minunata in continuare! Carmen
Intr-adevar problema s-a rezolvat. Dar cum de s-a ajuns la asemenea situatie? Laptopul primit era net inferior celui trimis la dvs, daca persoana care il primise spunea ca a primit ce trebuie si se pierdea produsul? La o firma atat de mare asemenea greseli mi se par inacceptabile.

#716
George2017

George2017

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 12.03.2017
Buna ziua,montati si AC (aer conditionat) care a fost demontat de la o alta locație?

#717
adicontakt

adicontakt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,201
  • Înscris: 24.08.2007
pentru bani se face orice

#718
kristo1945

kristo1945

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 20.01.2008
Stie cineva cu care firma colaboreaza depanero pentru instalarea aerului conditionat in Cluj?

#719
constable_ro

constable_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 27.03.2010
Am primit refuz de reparatie la un telefon  pe motiv că producatorul nu respecta garantia daca exista urme de soc. Defectul era ca displayul a ajuns maron ca urmare a supraincalzirii procesorului si Depanero a acceptat ca nu are legatura una cu alta dar spuneau ei ca asta e...
Am facut si eu ce face toata lumea : plangere ANPC,

Edited by constable_ro, 13 July 2017 - 15:31.


#720
andrei_ionut

andrei_ionut

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 29.10.2016
Sa ne tii la curent cu ce solutie ofera opc-ul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate