Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Cat dureaza un transfer bancar din strainatate in RO si cum imi pot seama ca banii au fost intr-adevar trimisi?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
G1q

G1q

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,019
  • Înscris: 31.01.2007

 allah2, on 27 octombrie 2014 - 19:08, said:

pt asta eu ma gandeam sa ma uit la "tranzactii in asteptare", dar nu vad nimic nici acolo
Daca nu ma insel acolo iti apar tranzactiile efectuate de catre tine, nu invers. Banca nu are cum sa ghiceasca daca o sa primesti sau nu bani anticipat.

#20
Hitmaker

Hitmaker

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,876
  • Înscris: 05.10.2014
Ieri am mai efectuat un transfer bancar catre UK, iar astazi au intrat banii in cont. Transferul a fost facut de la Volksbank Romania catre Barclays Bank PLC.

#21
IonutRaiciu

IonutRaiciu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 09.02.2015

 Hitmaker, on 28 octombrie 2014 - 16:48, said:

Ieri am mai efectuat un transfer bancar catre UK, iar astazi au intrat banii in cont. Transferul a fost facut de la Volksbank Romania catre Barclays Bank PLC.

Salut, ști cumva ce comisioane are Barclays Bank?
Ce sumă ați trimis către Barclays Bank? Ce comision ați plățit?
Aștept un răspuns, mulțumesc!

#22
Damascus77

Damascus77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,911
  • Înscris: 11.07.2015
E bine ca astepti, userul a postat in 2014 si intre timp , Volksbank Romania e RIP.

#23
ali_geo

ali_geo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 19.02.2015

 IonutRaiciu, on 22 martie 2016 - 19:47, said:


Salut, ști cumva ce comisioane are Barclays Bank?
Ce sumă ați trimis către Barclays Bank? Ce comision ați plățit?
Aștept un răspuns, mulțumesc!
Salut, poate ar trebui să te intereseze mai degrabă ce comisioane ai de la banca de unde ordonezi transferul, nu de comisioanele pe care le are beneficiarul la banca lui ( Barclays), dacă în sensul ăsta vrei sa faci operațiunea. Despre comisioanele pe care le percepe Barclays poți verifica aici http://www.barclays....7&ssbinary=true


#24
raulkoio

raulkoio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 09.12.2013
Salut,eu trebuie sa primesc niste bani de la cineva din Nigeria,iar persoana mi-a dat forward la un email primit de la banca,in care este specificata suma,datele ei,datele mele,dar totusi sunt un pic sceptic.
Trebuie ca luni sa ii pun la posta un aparat foto.Persoana respectiva a pus banii vineri pe la 1 si ceva din ce am inteles iar cei de la banca mea mi-au zis ca ajung pe luni sau pe marti.Voi ce credeti sa am incredere in acel email si sa astept?Parea oficial.Persoana a facut transferul prin Ulster Bank,iar eu am cont la Raiffeisen.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate