Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...
 

Cocalarii din Romania

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#19
d-rive

d-rive

    zic tir

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,673
  • Înscris: 21.02.2009

View Post-Diana-, on 24 octombrie 2014 - 10:47, said:

...
Vă reamintesc că pe acest forum nu sunt permise discriminările rasiale...


Yep, asa fac si ei, fura si cersesc de la toata lumea, fara nicio discriminare pe baza de rasa.

Am zis-o in gluma dar e tristul adevar.
Ne tot batem cu caramida in piept ca fara discriminare, no to racism si? A dus asta la ceva bun, nicidecum. Doar am fardat putin problema si am trait cu iluzia ca daca nu discriminam e bine. Dar... e doar o iluzie, lucrurile au ramas la fel.

Si toate astea, apropos de cocalari. Ca daca stau bine sa ma gandesc, si asta e discriminare nu? Ei sa aiba topicul lor si noi, astia normali, nu :D

#20
heathledger

heathledger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 01.01.2012
nu m-am referit nici de cum la tiganii care sunt plecati peste hotare la cersit, furat sau munca cinstita ci la cei care au un anumit vocabular, o anumita prestanta. ma refeream la romanii care au impresia ca lovelele aduse de peste hotare,  masinile cu nr de bulgaria ori camasa roz cu doua numere mai mici pentru o persoana de 100kg il face sa fie domn. ar mai fi si felul cum se comporta in societate, respectul fata de ceilalti oameni. sa punem la socoteala si pe cei care scuipa pe jos, muzica tare din masinile mai sus mentionate ori mormanul de seminte din fata bancii.

e de a dreptul inacceptabil sa vezi cum vin din spate generatii care au acelasi comportament sau chiar mai rau ca cei la 25-40 de ani. unde ne indreptam si cum ii putem ajuta pe acesti tineri pierduti ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate