Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

Internet Explorer 11 detectat ca versiunea 7

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.033
  • Înscris: 17.08.2012
Salutare. Acum doua zile am revenit la Windows 8.1. Dupa instalare si update-area, am inceput sa folosesc IE11 pentru a descarca driverele si ceea ce mai aveam nevoie.
In tot acest timp, unele site-uri se afisau aiurea, chiar unele ma avertizau ca folosesc un browser vechi si sa aleg unul nou dintre "firefox, chrome sau IE"
Pana si tracking protection nu il pot activa. Cand sa intru pe lista de tracking protection, site-ul detecteaza ca am ie7. Am instrat si pe alte site-uri facute special pentru ati spune ce browser/OS folosesti, si chiar imi zice ca am IE7.
M-am uitat in setari la ie dar nu vad nimic in neregula, si chiar am IE11 Posted Image
Care sa fie cauza?
Va multumesc!

Editat de Lolopoco, 30 septembrie 2014 - 12:01.


#2
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 68.688
  • Înscris: 15.06.2004
Ai atins cumva compatibility mode ptr el ?

#3
mihalexmihalex

mihalexmihalex

    Classified

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.423
  • Înscris: 29.12.2007
Descarca si instaleaza KB 2841134
http://windows.micro...rer/download-ie

#4
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.033
  • Înscris: 17.08.2012
Nu găsesc de descărcat KB2841134, iar pagina pe care mi-ai dat-o mă trimite la pagina IE11, unde-mi zice „Guess what? Your system already has the latest version installed!”
Pe pagina whatismybrowser.com zice că browserul este în modul IE7. cum fac să nu mai fie așa?

Fișiere atașate

  • Fișier atașat  1.PNG   21,76K   7 download-uri


#5
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.033
  • Înscris: 17.08.2012
Am rezolvat. Problema era din setările IE:opțiuni- obțiuni de compatibilitate- debifat afișarea site-urilor în modul compatibilitate.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate