Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante
 Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 

Noua retea de magazine DIGI

- - - - -
  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#55
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

 PsY2005, on 28 ianuarie 2015 - 12:52, said:

Buna ziua,

am si eu o nelamurire. In aceste magazine de prezentare Digi gasim mai multe modele de telefoane  sau doar cele din oferta de pe site.
Pe mine ma intereseaza un  Note 3 de exemplu. Am inteles ca in Iasi se deschide primul magazin pe  5 februarie, undeva prin centrul orasului si ar trebui sa vina cu ceva promotii , din spusele unui agent din caserie.

Multumesc

Oferta / stocurile sunt aceleasi peste tot , nu conteaza ambalaju (ca sa zic asa)

#56
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012
Sunt mai multe un aceste magazine , depinde de stocurile ramase ! Poti întreba !
In Bucuresti pe Mosilor acum o săptămână aveau de exemplu Iphone 5C care nu apare pe site si lista poate continua ! Cel mai bine întrebi in magazin / POP, poate ai noroc !

Edited by iulian93, 21 February 2015 - 02:04.


#57
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006
Iphone a mai fost si pe site si prin magazine.

Sunt cateva modele care apar si dispar frecvent (de pe site) , dar asta e alta poveste

#58
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

 ZIGZAG20, on 20 februarie 2015 - 19:43, said:

Fata de restu da.Treci si tu pe la mall si ai sa vezi Posted Image

Am fost, dar am fost si in primul, cel din Oradea. Acela arata foarte bine :)

#59
c4n1b4lul

c4n1b4lul

    Expert în procrastinare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,310
  • Înscris: 30.08.2010

 ZIGZAG20, on 20 februarie 2015 - 15:15, said:

Targu Mures Promenada Mall
Să le mai facă și pe ăla din Tudor, și cel din Dâmbu până la finalul anului, și e perfect !

#60
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,360
  • Înscris: 03.04.2004

 Bukovina, on 15 februarie 2015 - 12:25, said:

Am fost vineri in magazinul din Iasi, foarte frumos, dar era gol, niciun client. In schimb erau vreo cateva angajate tinere si frumusele Posted Image
Pacat de anuntul ala 'DE INCHIRIAT' de deasupra, zici ca tocmai s-ar inchide business-ul :)))

#61
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

 c4n1b4lul, on 22 februarie 2015 - 22:29, said:

Să le mai facă și pe ăla din Tudor, și cel din Dâmbu până la finalul anului, și e perfect !

Cred ca primul va fi cel din centru...

#62
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013
si la mine in zona astept modernizarea pop-ului.

#63
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Sent curios cat de prostesti ti se vor parea comentariile astea inutile peste cativa ani :)

#64
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
Imediat da bacu'
Chiar crezi ca se va schimba in cativa ani?

#65
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Tre' sa dea bacu'? Sigur i se vor parea normale.

#66
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,294
  • Înscris: 12.08.2006
In Militari se amenajeaza un magazin nou, intre Germanos si Orange pe Iuliu Maniu in zona Valea Lunga.

#67
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012
Am observat si eu ieri asta , e destul de strategic amplasat , fiind deja toți 3 in zona , orange fiind puțin mai in fata , e clar o mișcare foarte buna pentru imagine, fix in mijlocul lor !

Edited by iulian93, 21 March 2015 - 19:41.


#68
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,294
  • Înscris: 12.08.2006
Iti dai seama ca daca iesi "nervos" de la Germanos/Telekom poti intra imediat la Digi. ;)

#69
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
RCS & RDS deschide în Bucureşti al optulea magazin sub brandul Digi

RCS & RDS a inaugurat astăzi în Bucureşti, al optulea magazin Digi, prezentat sub un concept nou şi inovator. Compania a deschis în mai puţin de un an, peste 40 de magazine Digi în Bucureşti, Oradea, Constanţa, Galaţi, Cluj, Timişoara, Târgu Jiu, Piteşti, Craiova, Târgu Mureş, Arad, Sibiu, Iaşi

Aceasta etapă face parte din procesul de tranziţie a produselor şi serviciilor companiei RCS & RDS către brandul Digi. Până în acest moment, compania a aliniat sub acest brand, întreaga ofertă de servicii de telecomunicaţii, precum şi divizia de conţinut TV, respectiv toate televiziunile deţinute.

Obiectivul companiei este acela de a extinde comunicarea brandului Digi şi la nivelul reţelei sale de magazine de prezentare. Schimbarea aduce un nivel sporit de interacţiune cu clienţii, care sunt consiliaţi de personalul companiei pentru a putea face o alegere cât mai potrivită cu necesităţile lor de comunicare.

Magazinul Digi este delimitat în mai multe zone: zona de consiliere şi vânzare servicii şi produse Digi pentru acasă şi servicii dedicate persoanelor juridice, zona de consiliere şi vânzare Digi Mobil, unde clienţii au acces la o gamă variată de telefoane mobile şi zona de plată a facturii, unde se pot achita facturile lunare.

Magazinul Digi este localizat în bulevardul Iuliu Maniu, nr. 160, bloc I şi este deschis de luni până vineri, în intervalul 09:00 – 20:00 şi sâmbăta, de la 09:00 la 14:00.

http://www.digi24.ro...optulea magazin
RCS & RDS va moderniza gradual şi va integra în noul concept de prezentare cele peste 300 puncte de prezenţă proprii existente la nivelul întregii ţări.

#70
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,144
  • Înscris: 04.02.2011
Magazinele lor sunt foarte bine structurate și au un design plăcut.

#71
yahell

yahell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 26.02.2013
DIGI_Helper...poate le atragi atentia celor din Slatina, de la primul DIGI Store din oras, de pe Str. Ecaterina Teodoroiu...au inchis casieria de langa mine si au pus in fereastra un anunt, unde pot fi gasiti...m-am dus sa achit facturile si cu greu i-am gasit, intr-o locatie unde era un showroom de mobila.

este inadmisibil sa nu pui tu o firma luminoasa, un autocolant pe usa de la intrare ca sa poata fi gasiti usor de catre clienti...magazinul arata superb, imens...dar problema asta e greu sa o trec cu vederea.

#72
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,680
  • Înscris: 21.03.2005
Aici esti un pic carcotas... Abia au pus mocheta noua... Firma care le aduce panoul cu numele e pe drum... Nitica rabdare si se rezolva...
Ai vazut ca te-ai descurcat pana la urma...
E ca la puzle. Le dai de cap in final...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate