Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Noua retea de magazine DIGI

- - - - -
  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#73
yahell

yahell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 26.02.2013
este deschis de o luna, nu de acum 3-4 zile...iti poate confirma si Neaceasca, ca am discutat atunci despre inaugurarea lui.

eu am asteptat sa vad ce au de gand si cum timpul trece si nu vad schimbari...l-am anuntat aici pe DIGI_Helper, stiu ca atunci cand Posted Image cu ei, au chef de munca si rezolva problemele Posted Image

#74
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,672
  • Înscris: 21.03.2005
Da, la pranz, la ora 14, vor monta panoul cu numele si vor pune si pliante. Totul va fi perfect. Dar sa revii si sa spui ca s-a rezolvat si ca esti multumit.

Tare aia cu box :D

#75
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014
@yahell - Multumim de sugestie.

#76
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012
Acum am vizitat și eu magazinul digi din Drobeta-Turnu Severin str Traian, foarte frumos amenajat și culorile plăcute. Nota 10

#77
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 14.08.2006
Se poate inlocui un SIM in microSIM daca merg Duminica intr-un DigiPoint din promenada mall?

#78
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,672
  • Înscris: 21.03.2005
In orice punct digi care e deschis si are in stoc.

#79
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014
@meanman - Prima inlocuire de simt este gratuita urmand ca urmatoarele (daca va fi cazul) sa fie tarifate cu 5 lei.

#80
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postyahell, on 19 iulie 2015 - 22:48, said:

este deschis de o luna, nu de acum 3-4 zile...iti poate confirma si Neaceasca, ca am discutat atunci despre inaugurarea lui.

eu am asteptat sa vad ce au de gand si cum timpul trece si nu vad schimbari...l-am anuntat aici pe DIGI_Helper, stiu ca atunci cand Posted Image cu ei, au chef de munca si rezolva problemele Posted Image

Ma duc in acest punct digi pentru o problema, astept 10 minute astept 20 de minute.. dupa vre-o 45 de minute de stat la coada intreb pe duduia de acolo, doamna stiti am si eu problmea x la care duduia imi spune. Nu aici mergeti la colegul, dar ce sa vezi colegul a luat pauza ! Concluzie stai si astepti la coada pana iti vine "rau" ca sa constati ca ai asteptat degeaba! De ce nu exista cineva acolo la intrare care sa indrume clientul acolo unde are nevoie trebuie sa te invarti ca "prostul" la 10 ghisee create pentru ca.....
Ma abtin.

Edited by porcusoru, 18 August 2015 - 17:48.


#81
yahell

yahell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 26.02.2013
tot e bine cå au pus firma luminoaså :)

så punå la intrare un aparat pt. bonuri de ordine ca peste tot, îți selectezi problema pt. care te afli acolo și-ți aștepți rândul, simplu dacå vrei.

#82
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
E pusa de 2 saptamani.

#83
yahell

yahell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 26.02.2013
știu :D

#84
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,672
  • Înscris: 21.03.2005
Asta cu bonurile de ordine, macar numeric, fara sa mai conditionezi si cu altceva, e o meteahna veche in toata Romania "europeana".
Cel mai crunt moment a fost sa vad la Depanero, "marele" service al lui emag, o prosteala si o vanzoleala de mare clasa.
Toti stau haotic la niste cozi, se striga "urmatoarea persoana" - moment in care se reped vreo 2-3 la un ghiseu...
Dar arata bine locatia, e curat, aer conditionat.
Managerii lu' peste.

Same thing si in orice Pop Digi. Ii si vezi cum intra, inearca sa treaca in fata altuia... Ciolaneala neaosa... Greu sa schimbi mentalitati, mai ales ca oamenii nu sunt (prea) inteligenti...

Apropo, tocmai am vazut la tv informatia cu noul magazin din Afi Palace, care arata bine (la tv) si au si un punct de informare pe culoar...

#85
1010101010

1010101010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 22.06.2015
Salut,

Unde sunt oameni mai bine pregatiti ?. In Digi din Cora Alexandriei, din Afi, din Auchan Drumul Taberei sau din Cora Lujerului ?.

Ma intereseaza strict dintre acestea 4 locatii.

Nu care e mai nou, ci unde sunt mai bine pregatiti sa rezolve probleme.

Multumesc anticipat.

#86
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,672
  • Înscris: 21.03.2005
Cred ca glumesti...

#87
1010101010

1010101010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 22.06.2015
Nu, chiar vorbesc serios.

#88
alcrisus

alcrisus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 12.03.2010
Pe care tura?
Realizezi ca e destul de greu ca cineva sa fi fost in toate acele puncte si sa iti poata da un raspuns?
Pt mine a fost ok Cora Lujerului - acum 1 an pe partea de telefonie mobila.

#89
anyidyoulike

anyidyoulike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 778
  • Înscris: 14.10.2009
Ce doresti sa faci de cauti oameni competenti? In ce privinta sa te consilieze/indrume?

#90
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014
@1010101010 - Te poti deplasa la oricare din locatiile mentionate si te asigur ca vei fi ajutat.
Daca doresti comunica-mi in PM situatia, posibil sa te putem ajuta fara sa te deplasezi la sediu.
Multumesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate