Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Noua retea de magazine DIGI

- - - - -
  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#37
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,719
  • Înscris: 26.02.2010

View Postlost2209, on 07 noiembrie 2014 - 10:37, said:

Nu exista nici o diferenta intre un POP normal si un magazin Digi.Am upgradat netul fix intr-un magazin Digi in prima saptamana de la deschidere.Am ridicat deasemenea tot dintr-un magazin Digi echipamente HD pentru televiziune.Comenzile din Digicare(tv,digimobil,stick mobil) se pot face cu ridicare dintr-un magazin Digi.
Poate pe la tine pe acolo. Cel putin pe mine, m-a trimis la plimbare fatuca din din magazinul Digi de pe Magheru ca nu este de competenta lor. Asa, ca in loc sa ma rezolve pe loc, am fost ca fraierul ieri in POP Libertatii, unul dintre cele mai mari din Bucuresti, unde am stat la coada aproape 2 ore si apoi inca 35 minute sa rezolv ceva. Asta e, poate vor aparea mai multe magazine si se va dispersa si coada, ca de fiecare data trebuie sa merg sufleteste sa stau 2 ore. Urmeaza sa mai merg luni sa mai predau cateva echipamente si iar trebuie sa fiu pregatit.

#38
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,380
  • Înscris: 02.06.2005
Magazinul din Magheru este "sa dea bine" la brand, peste drum de vodafone. Nu cred ca vor sa vina acolo toata lumea cu jde mii de probleme, decodoare, babe cu tablete etc. In libertatii este cel mai bine chiar daca este aglomerat. Stai 3 ore dar stii ca se rezolva (aproape) de fiecare data. Acolo au stoc de echipamente si oameni mai multi. Astia sunt cu ei defilam :D

#39
blue74lion

blue74lion

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,946
  • Înscris: 24.04.2007
Magazin nou in Craiova in Mall

#40
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
In Iasi Digi nu e prezent nici in malluri si nici in centrele comerciale care găzduiesc magazinele Carrefour. Ce e rau e ca astfel nu poti rezolva o problema sambata după-amiază sau duminica atunci când ai si tu ceva timp.

#41
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View PostGsmWorld, on 07 octombrie 2014 - 08:52, said:

Azi am vizitat magazinul din Cluj, str Izlazului.Frumos magazin, dar in schimb m-am lovit de o problema absurda: nu  am putut sa mai fac un abonament de DigiMobil pentru ca eu sunt din MM , iar sistemul nu  le permite sa faca modificari la conturi din alte judete.
Asa ceva este de-a dreptul aberant in secolul 21, cu atata tehnologie.
Sper sa se sesizeze cineva si sa intre in normalitate.
M-am lovit si eu de fix aceeasi problema cand am vrut sa înlocuiesc o cartelă prepay in Zalău, eu fiind din Ploiești

#42
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,539
  • Înscris: 21.03.2005
Aflu de la cineva ca nu poate face modificari in cont, reziliere plus activare pe alta adresa la magazinul de pe Mosilor. Caci in magazine poti face doar contract noi. Pt rezilieri sau modificari, back to cocinile murdare de cartier.

#43
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,719
  • Înscris: 26.02.2010
Da, asa este. Si eu am fost indrumat tot in POP in toamna pt modificari contractuale.

#44
PsY2005

PsY2005

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 28.01.2010
Buna ziua,

am si eu o nelamurire. In aceste magazine de prezentare Digi gasim mai multe modele de telefoane  sau doar cele din oferta de pe site.
Pe mine ma intereseaza un  Note 3 de exemplu. Am inteles ca in Iasi se deschide primul magazin pe  5 februarie, undeva prin centrul orasului si ar trebui sa vina cu ceva promotii , din spusele unui agent din caserie.

Multumesc

#45
PsY2005

PsY2005

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 28.01.2010
Chiar nu știe nimeni?

#46
aloha2015

aloha2015

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 341
  • Înscris: 26.12.2014

View Postgrinci, on 03 ianuarie 2015 - 23:42, said:

In Iasi Digi nu e prezent nici in malluri si nici in centrele comerciale care găzduiesc magazinele Carrefour.

[ https://i.imgur.com/0FXKBDF.jpg?1 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#47
aloha2015

aloha2015

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 341
  • Înscris: 26.12.2014
Magazinul din Iasi:

[ https://i.imgur.com/ZdAzVJH.jpg?1 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#48
Bukovina

Bukovina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,138
  • Înscris: 24.09.2009
Am fost vineri in magazinul din Iasi, foarte frumos, dar era gol, niciun client. In schimb erau vreo cateva angajate tinere si frumusele Posted Image

Edited by Bukovina, 15 February 2015 - 12:25.


#49
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,424
  • Înscris: 04.04.2008

View Postaris86, on 07 noiembrie 2014 - 14:56, said:

Poate pe la tine pe acolo. Cel putin pe mine, m-a trimis la plimbare fatuca din din magazinul Digi de pe Magheru ca nu este de competenta lor. Asa, ca in loc sa ma rezolve pe loc, am fost ca fraierul ieri in POP Libertatii, unul dintre cele mai mari din Bucuresti, unde am stat la coada aproape 2 ore si apoi inca 35 minute sa rezolv ceva. Asta e, poate vor aparea mai multe magazine si se va dispersa si coada, ca de fiecare data trebuie sa merg sufleteste sa stau 2 ore. Urmeaza sa mai merg luni sa mai predau cateva echipamente si iar trebuie sa fiu pregatit.

OFF TOPIC: Cand te mai iei de alti useri ca nu scriu corect gramatical sau ca nu pun spatiu intre cuvinte, uita-te la tine in ograda.

ON TOPIC:  Imi plac noile magazine digi, chiar au o infatisare de nou, de anul 2015. Posted Image

Edited by porcusoru, 15 February 2015 - 20:11.


#50
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,665
  • Înscris: 31.10.2013
Avand treaba azi pe la MediaGalaxy ma pomenesc in drum cu noul sediu Digi din mall. Arata ca o discoteca :) .

#51
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013
Targu Mures Promenada Mall

#52
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
@ZIGZAG20 arata bine, dar e cam mic, nu?

#53
danidnc

danidnc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 08.08.2005
La fel arata si in Sibiu, tot la Promenada

#54
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013

View Posteasy90rider, on 20 februarie 2015 - 16:11, said:

@ZIGZAG20 arata bine, dar e cam mic, nu?
Fata de restu da.Treci si tu pe la mall si ai sa vezi :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate